TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-12-03 - 2012-12-09

Vrulli i Haradinajt - Bashkim Muça

Ina - 09.12.2012

Pozicioni i kryeministrit në një republikë parlamentare, siç është Kosova, nuk mund të falet e as të transferohet. Hashim Thaçi nuk duhet ta bëjë gabimin që bëri opozita e sotme, për të këmbyer pozicionin qeverisës me një pozicion ...

Menduh Thaçi takon sot Ramush Haradinaj

Albeu.com

Menduh Thaçi takoi Ramush Haradinajn – FOTO

Shqipmedia

Haradinaj, të hënën në Tiranë me ftesë të Berishës

Gazeta Republika

Haradinaj: Me PDK-në, për hir të proceseve

Telegrafi

Koha.net Telegrafi StrugaSot Shekulli LajmiFundit Albeu.com Ina Top Channel

99 artikuj të ndërlidhur »

Rita çmend publikun në “ X Factor”

VipLajme - 09.12.2012

Rita, padyshim qe ka pasur një nga javët më të vështira në jetë e sidomos përcjellë skandlin me Rob Kardashian,por, kur vie puna tek karriera, ajo ka dëshmuar që asgjë nuk e ndalon t’i realizoj planet e veta.

Rita dhe Bruno Mars, në Jingle Bell Ball

VipLajme

Rita Ora e ‘kall' skenën e" X Factor" (video)

Koha.net

Performancë fantastike e Ritës në X-Factor (Video)

Telegrafi

Rita Ora serish plot shkëlqim (fotot)

LajmiFundit

VipLajme Telegrafi Yll Press Shqiptar ikub Albeu.com Yll Press Koha.net

85 artikuj të ndërlidhur »

Nesër nis zbatimi i marrëveshjes për menaxhimin e kufijve, Kosovë-Serbi

Shekulli - 09.12.2012

Zbatimi i marrëveshjes për menaxhimin e integruar të kufijve do të filloi sipas planit në vendkalimin në Merdare. Indeksonline mëson se punët në këtë pikë kufitare kanë përfunduar, ndërkaq automjetet dhe njerëzit e parë do të kalojnë ...

Gati për fillimin e zbatimit të IBM-së

Evropaelire

Kosova është gati për zbatimin e IBM-së

Albeu.com

IBM, nesër nis zbatimi Kosovë-Serbi

Lajmeshqip

Në Jarinje dhe Merdar nesër nis zbatimi i IBM-së

Koha.net

Telegrafi Top Channel LajmiFundit LajmiFundit Koha.net Telegrafi Shekulli Shekulli

82 artikuj të ndërlidhur »

Morsi anulon dekretin që i jep pushtet të pakufizuar

Shekulli - 09.12.2012

Presidenti egjiptian Muhamed Morsi ka shfuqizuar dekretin, që i jepte kompetenca gjithëpërfshirëse dhe e vendoste mbi ligjin. Zëdhënësi i tij, megjithatë, tha se Morsi nuk do ta shtyjë referendumin mbi një projekt-kushtetutë të ...

Morsi tërhiqet nga dekreti, jo nga referendumi

Top Channel

Morsi anulon dekretin kundërthënës

Alsat

Morsi anulon dekretin kundërthënës

Koha.net

Morsi tërhiqet nga dekreti, jo nga referendumi

Telegrafi

Yll Press Top Channel Portalb Alsat Evropaelire Koha.net Telegrafi VOA

78 artikuj të ndërlidhur »

Messi udhëton me Barcelonën

Albeu.com - 09.12.2012

Messi udhëton me Barcelonën Tito Vilanova ka sqaruar se Lionel Messi është në gjendje që të luajë. Por, për të shmangur ndonjë të papritur, do të bëhet një kontroll i imtësishëm edhe para nisjes së sfidës.

Messi bën të tijin rekordin e Gerd Muller

Top Channel

Lionel Messi thyen rekordin e Gerd Muller dhe hyn në histori

LajmiFundit

Messi këtë herë viktimizon Betisin (VIDEO)

Albeu.com

Messi theu rekordin e Gerd Müllerit (VIDEO)

Albeu.com

Telegrafi Yll Press Koha.net Telegrafi Koha.net Telegrafi Telegrafi Yll Press

65 artikuj të ndërlidhur »

Serbët e veriut paralajmërojnë të tjera protesta në kufirin e Jarinjës

Shekulli - 09.12.2012

Milan Ivanoviç dhe Marko Jakshiç thonë se serbët e veriut janë tërhequr vetëm përkohësisht nga pikëkalimi i Jarinjës, pas garancive që kanë marrë nga qeveria e Serbisë, me të cilat, sipas tyre, pajtohen edhe Kryeministri Thaçi edhe ...

Serbët vendosin të zhbllokojnë Jarinjën

LajmiFundit

Implementimi i IBM, vijon puna për ndërtimin e infrastrukturës në Jarinjë

Albeu.com

Serbët e veriut nuk duan doganë klasike

Evropaelire

Vazhdojnë punimet në Jarinë

Koha.net

Telegrafi Koha.net Albeu.com LajmiFundit Evropaelire Albeu.com Koha.net Telegrafi

64 artikuj të ndërlidhur »

TIA: "Lufta kundër korrupsionit në Shqipëri jo vetëm slogan; duhen kapje dhe dënime"

Shekulli - 09.12.2012

TIRANË - Sot në Ditën Ndërkombëtare kundër Korrupsionit - të përcaktuar nga Asambleja e Përgjithshme e Kombeve të Bashkuara në kuadër të zbatimit të Konventës së Kombeve të Bashkuara Kundër Korrupsionit - Transparency International ...

KDI: “Dhuratë” për qeverinë e korruptuar

Lajmeshqip

KDI "dhuratë" qeverisë për korrupsionin

Albeu.com

KDI me “dhuratë” për qeverinë e korruptuar

Telegrafi

KDI me "dhuratë" për qeverinë e korruptuar

Koha.net

Telegrafi BalkanWeb Koha.net Alsat Yll Press Shekulli Lajm Idividi

59 artikuj të ndërlidhur »