TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-11-05 - 2012-11-11

Daçiq synon takimin me Thaçin në fillim të dhjetorit

Evropaelire - 11.11.2012

11:26 Daçiq synon takimin me Thaçin në fillim të dhjetorit 10:56 Përleshje mes kurdëve dhe forcave turke 10:46 Tërmet në Birmani 10:23 Obama fiton edhe në Florida 10:16 Ushtria portugeze proteston kundër masave shtrënguese 10:09 Sllovenia ...

Takimi i radhës Thaçi-Daçiq në fillim të dhjetorit?

Evropaelire

Daçiq synon takimin me Thaçin në fillim të dhjetorit

Alsat

Thaci: Jam lodhur duke shpjeguar se nuk ka ndarje të Kosovës

LajmiFundit

Thaçi i lodhur duke përsëritur se s`ka ndarje të Kosovës

Ina

Albeu.com Koha.net Telegrafi Yll Press Koha.net Telegrafi Albeu.com Lajmeshqip

87 artikuj të ndërlidhur »

Obama: Amerikanët votuan për vepra

Telegrafi - 11.11.2012

Presidenti i SHBA-së, Barack Obama, tha në fjalimin e tij të parë të përjavshëm pas rizgjedhjes së tij se populli amerikan dha një porosi të qartë në zgjedhjet presidenciale të 6 nëntorit.

Zgjedhjet e Amerikës - me të meta

Koha.net

Obama: Amerikanët votuan për vepra, jo politikë

VOA

Obama, këto ditë 13 telefonata me liderë botërorë

Shekulli

Vendet ish komuniste kërkojnë vëmendjen amerikane

VOA

Koha.net Shekulli Idividi Lajm Idividi Idividi Gazeta Republika Koha.net

57 artikuj të ndërlidhur »

Pas ekspozimit të gjoksit, Rita Ora mbulohet

LajmiFundit - 11.11.2012

Rita Ora duket se ka mësuar nga incidenti i fundit ku shfaqi në skenë gjoksin aksidentalisht. Këtë herë ka zgjedhur të vishet plotësisht në një mënyrë të tillë që të mos vërë në rrezik për asnjë moment të përsërisë të njëjtën pamje.

Rita vish recipetat…

ikub

Rita kritikohet nga nëna e saj

Koha.net

Mamaja: Pash zotin Rita, pse nuk vesh reçipeta

Yll Press

Rita Ora e gatshme për EMA

Telegrafi

ikub ikub Telegrafi Yll Press Shqiptar ikub Shqipmedia Ina

49 artikuj të ndërlidhur »

Liberalizimi, nën hijen e dialogut

Telegrafi - 11.11.2012

Anëtarët e partive opozitare dhe njohësit e integrimeve evropiane akuzojnë institucionet e vendit se janë duke u treguar “të përgjumura” në raport me liberalizimin e vizave, duke kontribuar që ky proces të tejzgjatet.

Europa aktualizon sërish problemin e azilkërkuesve

Alsat

Rikthimi i vizave, Kosova duhet të marrë masa

Albeu.com

Ministeriali, sot dita e dytë e diskutimit mbi azilkërkuesit e rremë

Shekulli

Berisha Malmstromit: Do bëjmë zgjedhje me standarde

Shekulli

Ina Portalb DW Albeu.com Lajmeshqip Portalb Albeu.com LajmiFundit

47 artikuj të ndërlidhur »