TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-10-08 - 2012-10-14

Refuzojnë spitalin, 4 grevistë në gjendje të rëndë

Shekulli - 14.10.2012

Lindita Çela Gjendja e ish të burgosurve politikë të ndodhur prej 22 ditësh në grevë urie sa vjen e përkeqësohet. Së paku dy prej tyre janë në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërkohë që asnjë prej tyre nuk ka pranuar të shtrohet në spital.

Tiranë: Disa grevistë në gjendje të rëndë

24 orë

Gazetarët protestë para Kryeministrisë

Albeu.com

Gazetarët në protestë në mbështetje të grevës së të përndjekurve politikë

Ina

Greva e urisë dhe e djathta zyrtare

Top Channel

Albeu.com Albeu.com LajmiFundit Albeu.com Lajmeshqip Top Channel Portalb Top Channel

139 artikuj të ndërlidhur »

Vëllai i Gjergj Ndrecës: Fabrikën e miellit e morëm me lekët tona

BalkanWeb - 13.10.2012

TIRANE- Zef Ndreca, vëllai i ishtë përndjekurit politik, Gjergj Ndreca, i cili tentoi vetëflijimin para disa ditësh, duke i vënë zjarrin vetes hedh poshtë pretendimet e Kryeministrit Sali Berisha në lidhje me fabrikën e miellit dhe kredinë ...

PS dërgon për kurime Ndrecën në Greqi, Bejkon në Itali

Panorama

Ish-të burgosurit shpallin grevën e vdekjes, edhe pa ujë

Shekulli

Një tjetër ish i dënuar politik vetëdigjet me benzinë sot në Tiranë

Idividi

Doktor, flaka tek ata, plagët te ty

Top Channel

LajmiFundit Albeu.com Albeu.com LajmiFundit Ora news Ora news Panorama Panorama

99 artikuj të ndërlidhur »

Siria bllokon avionët turq

Top Channel - 14.10.2012

Siria vendosi të bllokojë të gjithë llojet e avionëve turq që kalojnë nëpër hapësirën ajrore të saj. Ky është vendimi i Damaskut pas përshkallëzimit të tensioneve mes dy vendeve, sidomos pas detyrimit të një avioni civil sirian nga ushtria ...

Siria ndalon aeroplanët turq në hapësirën e saj ajrore

Alsat

Turqi, Siri: Bllokim reciprok i aeroplanëve

Evropaelire

Turqia ndalon avionët sirianë

LajmiFundit

“Turqia do t’i përgjigjet pa hezitim Sirisë”

Top Channel

Portalb Telegrafi Ora news Ora news Koha.net VOA Top Channel 24 orë

69 artikuj të ndërlidhur »

Gazetat britanike tallen me Nobelin e Paqes për BE-në

Shekulli - 13.10.2012

LONDËR - Gazetat britanike kanë shprehur përbuzje për dhënien e Çmimit Nobel për Paqe Bashkimit Evropian, shkruan agjencia e lajmeve AFP. “BE-ja duket si e tallur!” ka shkruar tabloidi Sun, duke e cituar ish-ministrin konservator të ...

Berisha: "Nobeli për BE-në, i merituar"

Shekulli

Cmimi Nobel per paqe nuk i ngushellon europianet ne krize

24 orë

Clinton pershendet BE per cmimin Nobel per paqe

24 orë

Shtypi britanik tallet me Çmimin Nobel për BE-në

Evropaelire

Top Channel Albeu.com Koha.net Ora news Ora news Yll Press Koha.net Yll Press

64 artikuj të ndërlidhur »

Zhbogar ia dorëzoi Jahjagës Studimin e Fizibilitetit

Idividi - 12.10.2012

Prishtinë, 10 tetor 2012 (MIA) - Presidentja e Kosovës, Atifete Jahjaga, priti sot përfaqësuesin e posaçëm të BE-së në Kosovë Samuel Zhbogar, i cili ia dorëzoi Studimin e Fizibilitetit për Marrëveshjen e Stabilizim Asociimit ndërmjet BE-së ...

Fyle: Dialogu me Beogradin s’është kusht për MSA-në

Evropaelire

Stabilizim-asociimi Kosovë-BE

Top Channel

Raport pozitiv, por me përsëritje të ngecjeve

Evropaelire

Fyle: Dialogu me Beogradin s’është kusht për MSA-në

Ina

Koha.net Albeu.com Albeu.com Telegrafi Panorama Telegrafi Koha.net Koha.net

58 artikuj të ndërlidhur »