TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-08-06 - 2012-08-12

Londër 2012, detaje nga ceremonia e mbylljes

Albeu.com - 12.08.2012

Londër 2012, detaje nga ceremonia e mbylljes Gjatë ceremonisë së mbylljes së Lojrave Olimpike, e cila do të zgjasë tre orë e gjysmë, do të performojnë yjet më të mëdhenj të së shkuarës dhe të tashmes së muzikës britanike pop dhe rrok.

Xhamajka thyen rekord në stafetën olimpike

Evropaelire

Miliarderi Xhorxh Soros martohet për herë të tretë

Evropaelire

Olimpiada në ditën finale

Evropaelire

L.O: Me Ramazan thyen rekorde

Ina

LajmiFundit Top Channel Top Channel Lajmeshqip Alsat Alsat Top Channel Shqipmedia

159 artikuj të ndërlidhur »

Bregu: Emërimi i drejtorit të SHISH-it, sipas Kushtetutës

Gazeta Start - 12.08.2012

"Largimi i Bahri Shaqirit nga posti i Drejtorit të Shërbimit Informativ Shtetëror dhe emërimi në këtë detyrë i zotit Visho Ajazi u bë në përputhje të plotë me ligjet dhe Kushtetutën e vendit", tha sot zëdhënësja e Qeverisë, Majlinda Bregu, ...

Bregu: "Kreu i ri i SHISH, në përputhej të plotë me Kushtetutën"

Shekulli

PS: “Ministrja e Çintegrimit tregoi përrallën e radhës!"

Shekulli

Bregu: Rama po bën histerizëm politik, s`pranon sundimin e shumicës

LajmiFundit

Bregu: SHISH, jo pronë partie

Albeu.com

Albeu.com LajmiFundit Albeu.com LajmiFundit LajmiFundit Top Channel Top Channel LajmiFundit

118 artikuj të ndërlidhur »

Spanja “gjunjëzohet” nga zjarret

Top Channel - 12.08.2012

Zjarrëfikësit spanjollë janë duke luftuar me dëshpërim ndaj flakëve në Ishujt Kanarie, për të vendosur nën kontroll një zjarr që ka djegur me dhjetëra hektarë pyje e ka zhvendosur të paktën 5 mijë persona nga banesat e tyre.

Lokalizohen zjarret te fshatrat Radushë dhe Kuçkovë

Alsat

Mbi 300 hektarë pyje të djegura në javën e fundit në Kosovë

Koha.net

Lokalizohen zjarret te fshatrat Radushë dhe Kuçkovë

Yll Press

Spanja "gjunjëzohet" nga zjarret

Koha.net

Telegrafi Gazeta Start Top Channel Ina Alsat Portalb Alsat Ina

98 artikuj të ndërlidhur »

Dy persona në kërkim për drogën në Karaborun

Gazeta Start - 12.08.2012

Policia e Vlorës zbardhi ngjarjen e dy ditëve më parë, kur në gadishullin e Karaburunit u bllokua një sasi prej rreth 1 ton lëndë narkotike e llojit kanabis sativa, ndërkohë që saktësoi destinacionin dhe identifikoi dy të dyshuar të cilët ...

180 shqiptarë bllokohen në Egjipt

Gazeta Start

Nasto: CEZ po dëmton biznesin, të ndërhyjë qeveria

Gazeta Start

Policia e Tiranës, aksion kundër të dyshuarve për vepra penale

Gazeta Start

Kapet drogë në Gjirokastër, shpëtojnë autorët

Gazeta Start

Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start

68 artikuj të ndërlidhur »

Trepça '89 fiton Superkupën e Kosovës në futboll

Koha.net - 12.08.2012

Pejë, 12 gusht - Trepça '89 gjatë verës ka mbetur pa shumicën e lojtarëve të përbërjes bazë, por ky fakt nuk e ka penguar që edicionin 2012\2013 ta nisë me trofe të fituar.

Behrami mbetet pa Superkupë

Koha.net

Fabregas: Duam Superkupën

Yll Press

Juventusi fiton Superkupën e Italisë  

Gazeta Start

Juventus-Napoli, formacionet e mundshme

Albeu.com

LajmiFundit Albeu.com Albeu.com Albeu.com Albeu.com Shqipmedia Albeu.com LajmiFundit

54 artikuj të ndërlidhur »