TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-07-09 - 2012-07-15

Arbeloa dhe Pepe mirëpresin Modricin

Telegrafi - 15.07.2012

Dyshja e Real Madridit, Alvaro Arbeloa dhe Pepe kanë mirëpritur interesimin e gjigantit spanjoll për mesfushorin e Tottenhamit, Luka Modric. “Modric është lojtar i madh. Jam i ngazëllyer që ai mund t’i bashkohet Real Madridit.

Modric, te Reali do të paguhet 4.5 milionë euro në sezon

Telegrafi

Modrici mungon ne foton zyrtare te Spurs, Reali ka gati 50 mln euro

InfoAlbania

Ramos: Modric zgjedh opsionin më të mirë

Telegrafi

Reali Tottenhamit: A mjaftojnë 50 milion?

Ina

Telegrafi Telegrafi Telegrafi Telegrafi InfoAlbania Telegrafi InfoAlbania Top Channel

13 artikuj të ndërlidhur »

John Terry lirohet nga akuzat për racizëm

Botasot - 15.07.2012

Ish-kapiteni i Anglisë, Xhon Terri është liruar nga akzuat për fyerje raciste ndaj kolegut, futbollistit Anton Ferdinand. Mbrojtësi i Chelsea-s dhe Anglisë ka mohuar të ketë bërë komente për lojtarin e Queens Park Rangers gjatë një ...

John Terry lirohet nga akuzat për racizëm

Top Channel

Mbyllet procesi, John Terry shpallet i pafajshem nga gjykata

InfoAlbania

Nuk marrin fund telashet për Terry-n

Albeu.com

Akuza për racizëm, gjykata e Londrës: John Terry i pafajshëm

LajmiFundit

Koha.net Telegrafi InfoAlbania Telegrafi InfoAlbania InfoAlbania Koha.net LajmiFundit

13 artikuj të ndërlidhur »

Financimi i dy autostradave njëkohësisht rrezikon me bankrotim të shtetit

Koha.net - 15.07.2012

Prishtinë, 15 korrik - Qeveria e Kosovës ka paralajmëruar financimin e njëkohshëm të ndërtimit të dy autostradave, asaj Morinë-Merdar dhe autostradës së re Prishtinë-Han i Elezit përkundër vështirësive financiare që mund të rëndojnë ...

Shkatërrimi i Rrugës së Kombit, shkak për aksidente

Botasot

Thaçi: Autostrada Vërmicë-Merdare, i jep kuptim shtetit

LajmiFundit

"Rruga e Kombit "Ibrahim Rrugova" përfundon brenda vitit"

Shekulli

Përurohet seksioni 4 - B i Autostradës Morinë-Merdar

Albeu.com

LajmiFundit Albeu.com LajmiFundit Lajmeshqip Botasot Botasot Koha.net Botasot

13 artikuj të ndërlidhur »

Vdekja e Arafat, mblidhet Liga Arabe

Top Channel - 15.07.2012

Liga Arabe do të mbajë të martën e ardhshme një mbledhje të jashtëzakonshme në nivel ambasadorësh, për të diskutuar mbi zhvillimet e fundit që presupozojnë për një helmim të ish-liderit palestinez Yasser Arafat.

Vdekja e Arafatit, mblidhet Liga Arabe

Telegrafi

Mahmud Abas lejoi autopsinë e eshtrave të ish-presidentit palestinez Jaser Arafat

Idividi

E veja e Arafatiti do të kërkojë hetim në Francë

Idividi

Gruaja e Arafatit kërkon hetim në Francë

Evropaelire

Lajmeshqip Botasot Koha.net Telegrafi Ora news DW Botasot Ora news

13 artikuj të ndërlidhur »

Zjarre në disa lokacione të Maqedonisë

Ina - 15.07.2012

Zjarret po vazhdojnë në disa pjesë të Maqedonisë, ndërsa një pjesë e tyre janë lokalizuar. Në rajonin e Zhelinës së Tetovës është regjistruar një zjarr tjetër me intensitet të lartë, ashtu që ekipet zjarrfikëse kanë pasur vështirësi në ...

Era shkaktoi 28 zjarre në Shkup

Lajm

Shuhen zjarret në Tetovë e Dibër

Portalb

Shuhen zjarret në Tetovë e Dibër

Botasot

U lokalizuan zjarret në Tetovë, Resnjë dhe Berovë

Alsat

Albeu.com Portalb Albeu.com Idividi Yll Press Koha.net Ora news Ora news

13 artikuj të ndërlidhur »

Tetovarët optimistë për ndeshjen me Portadown

Portalb - 13.07.2012

Në vigjilje të ndeshjes kualifikuese për Ligën e Evropës, midis Shkëndisë së Tetovës dhe skuadrës irlandeze Portadown nga Irlanda veriore, sot në lokalet e Kf “ Bashkimi” në Kumanovë u organizua një konferencë për gazetarë , në të cilën u ...

Shkëndija në Portadown për fitore

Portalb

UEFA, Masa disiplinore kundër Shkëndijës

Portalb

Zhgënjen Shkëndija

Portalb

Shkëndija lamtumirë Evropës

Portalb

Portalb Idividi Koha.net Shqipmedia Alsat Shqipmedia Alsat

12 artikuj të ndërlidhur »