TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-07-09 - 2012-07-15

Berisha: Vetëm për imunitetet e ndryshojmë Kushtetutën

Panorama - 15.07.2012

Berisha: S’ka asnjë fishek të trafikuar, PS të ngrejë komision. “Në qershor të 2013 respektoj verdiktin e qytetarëve” “Do ndryshojmë Kushtetutën vetëm për imunitetet, s’do ta bëjmë si vegun e Penelopës” Në daljen e parë për mediat që pas ...

Heqja e imunitetit, juristët: Një hap pozitiv

Ora news

Heqja e imunitetit kërkon studim, jo nxitim

VOA

Arvizu: "Në këtë vend abuzohet me imunitetin. Presim ta hiqni"

Shekulli

Votimi për heqjen e imunitetit, vendim i rëndësishëm

Albeu.com

Lajmeshqip Top Channel Lajmeshqip Portalb LajmiFundit Top Channel BalkanWeb Botasot

83 artikuj të ndërlidhur »

Agjenti konfirmon: Së shpejti Ibra tek PSG-ja

Gazeta Start - 15.07.2012

Mino Raiola, agjenti i sulmuesit të Milanit, Zlatan Ibrahimoviçit, deklaroi se suedezi do të transferohet te Paris Sën Zhermeni së shpejti. Pasi PSG-ja përfundoi të shtunën transferimin e Tiago Silvës me shumën prej 42 milionë eurove, ...

Silva 42 milion euro tek PSG, pritet firma e Ibrahimoviqit

Ina

Ibra tallet: Milan, a ke nevojë për një çek?!

Lajmeshqip

Thiago Silva: Milan faleminderit për çdo gjë

Albeu.com

Zyrtare, Thiago Silva kalon te Paris SG

LajmiFundit

Shqipmedia Shqipmedia Telegrafi Telegrafi Koha.net Koha.net Ina InfoAlbania

82 artikuj të ndërlidhur »

Xhaketat jo si pantallonat

DW - 15.07.2012

Një valë zemërimi ka kapluar vendin. Veshjet e ekipit olimpik të SHBA-së janë modeluar nga dezinjatori amerikan Ralph Lauren, por janë prodhuar në Kinë. "Digjini", është kërkesa për të "vendosur nderin në vend.

Londër 2012, Ronaldo: Brazili ka nevojë për medalje

LajmiFundit

Jugkoreanët përgatiten për Olimpiadë me mjekësi orientale

Koha.net

Spanjollët premtojnë lojë "tiki-taka" dhe në Olimpiadë

Koha.net

Prodhimi i uniformave sportive amerikane në Kinë çmend SHBA-në

Yll Press

Ora news Botasot Koha.net VOA Shekulli DW LajmiFundit Top Channel

81 artikuj të ndërlidhur »

Taksa mbi çimenton e importuar, priten bisedime midis Berishës dhe Thaçit

Shekulli - 15.07.2012

Vendimi i ministres së Tregtisë dhe Industrisë së Kosovës, Mimoza Kusari Lila, për vendosjen e një tarife prej 35 % për çimenton e importuar, pritet të ulë në tavolinë kryeministrin e vendit, Sali Berisha dhe kryeministrin kosovar, Hashim ...

Taksa për çimenton mund të bëjë bashkë Thaçin dhe Berishën

Albeu.com

Çimentoja, takim i mundshëm Thaçi-Berisha

Lajmeshqip

Çimentoja mund t'i bëjë bashkë Thaçin e Berishën

Koha.net

Mediat e Kosovës:Çimentoja,takim Thaçi-Berisha

Panorama

Ora news Botasot Botasot 24 orë Evropaelire Albeu.com Top Channel LajmiFundit

70 artikuj të ndërlidhur »

J.Lo: Më vjen keq për Holmes e Cruise

Lajm - 15.07.2012

Lajmi i ndarjes së Katie Holmes me Tom Cruise cuditi botën mbarë, por ama një artiste e madhe në vecanti u habit dhe ndjeu keqardhje të madhe. Jennifer Lopez deklaron se fillimisht nuk e ka besuar që cifti i fuqishëm hollivudian kishte ...

Cruise i përmalluar për të parë vajzën e tij

Lajmeshqip

Cruise nuk e di kur do ta shohë vajzën

Telegrafi

Çfarë merr Katie Holmes pas shkurorëzimit me Cruise

Koha.net

Katie trajton Suri-n si princeshë

Top Channel

Top Channel Albeu.com LajmiFundit Botasot Botasot LajmiFundit Top Channel Top Channel

59 artikuj të ndërlidhur »

Pantiq me plan për Kosovën

Albeu.com - 15.07.2012

Pantiq me plan për Kosovën Kryetari ilegal i Mitrovicës dhe funksionari i Partisë Përparimtare Serbe, Kërstimir Pantiq ka deklaruar partia e tij ka plan për Kosovën, por nuk do ta bëjë publik derisa të arrihet konsesuzi i të gjitha partive ...

Pantiç: Ka plan për Kosovën

Albeu.com

Pantic ka plan për Kosovën

Botasot

Pantic: Ka plan për Kosovën

Telegrafi

Nikoliqi ka plan për Kosovën

Koha.net

Ora news Gazeta Start Ina Albeu.com Botasot Telegrafi Koha.net Telegrafi

49 artikuj të ndërlidhur »