TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-06-11 - 2012-06-17

Punë të mbarë President - Frank Shkreli

Ina - 17.06.2012

Shqipëria ka një president të ri në përsonin e Bujar Nishanit, Ministrit të Mbrendshëm të deritanishëm, i cili u zgjodh në votimin e raundit të katërt të Kuvendit të Shqipërisë me 73 vota, duke i dhënë kështu fund maratonës presidenciale, ...

Flet Mentor Petrela: Ja e vërteta e sëmundjes së Nishanit (video)

Yll Press

Lëvizjet e Nishanit: Konsultim me opozitën për SHISH-in

Gazeta Republika

Nishani merr urime nga Ivanov, Gyl e Hu Xhintao

Gazeta Start

Mjeku Mentor Petrela: E vërteta e sëmundjes së presidentit Bujar Nishani

LajmiFundit

Albeu.com BalkanWeb Botasot Ora news Koha.net LajmiFundit Top Channel Top Channel

161 artikuj të ndërlidhur »

Mëngjes eksplozivësh

Gazeta Start - 17.06.2012

Tiranë/ Shkodër – Mëngjesi i së dielës u shoqërua me shpërthime të fuqishme eksplozivi. Shpërthimi i parë u regjistrua në rrethin e Malësisë së Madhe, ndërsa shpërthimi tjetër ka ndodhur në Tiranë, ku në shënjestër ka qenë automjeti i një ...

Kapet rreth 1 ton drogë, ikin trafikantët

Gazeta Start

Aksidenti në Kërrabë, arrestohet shoferi, 4 në spital

Gazeta Start

Lëngu i limonit dhe i portokallit parandalon gurët në veshka

Gazeta Start

UEFA gati dosjen kundër Federatës Angleze të Futbollit

Gazeta Start

Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start

99 artikuj të ndërlidhur »

Kosovë, shokët e Dino Asanajt: S`besojmë se vrau veten me 11 plagë!!!

LajmiFundit - 17.06.2012

Askush nga shokët e Dino Asanajt, nuk beson versionin e vetëvrasjes duke e njohur karakterin dhe psikologjinë e tij. Çështja që ka tronditur opinionin publik, veçanërisht pas vendimit të Institutit të Mjekësisë Ligjore në Prishtinë, se ...

Sfida e Asanajt me privatizimin

Yll Press

Osmani: Asanaj kohëve të fundit nuk kishte disponim të mirë

Botasot

Çfarë i kushtoi me jetë Asanajt?

Botasot

EULEX-i nuk flet për rastin Asanaj

Evropaelire

Ina Ina Top Channel Albeu.com LajmiFundit SETimes Botasot Koha.net

90 artikuj të ndërlidhur »

KFOR-i heq një barrikadë në Zveçan

Gazeta Start - 17.06.2012

Mitrovicë – Një tjetër barrikadë e serbëve u hoq nga KFOR-i në rrugën që shkon në fshatin Rudarë të Zveçanit. Anëtarët gjermanë të KFOR-it, ndërhynë pasi banorët lokalë serbë vendosë drunj të mëdhenj në rrugë.

Toni Bler nesër në Kosovë

Evropaelire

Euro 2012: Sot ndeshjet e fundit të Grupit D

Evropaelire

Situata në veri të Kosovës e qetë

Alsat

KFOR heq një tjetër barrikadë në Rudarë

LajmiFundit

Lajmeshqip Albeu.com Albeu.com Alsat Lajmeshqip Ora news Botasot Koha.net

81 artikuj të ndërlidhur »

Danimarkë-Gjermani, formacionet e skuadrave

Albeu.com - 17.06.2012

Danimarkë-Gjermani, formacionet e skuadrave Kampionati europian vijon sot me ndeshjet e grupit B, ku Danimarka do të ndeshet me kryesuesen e grupit Gjermaninë e cila ka gjashtë pikë të plota.

Danimarkë 13 - 1 Gjermani!!!

Top Channel

Danimarkë – gjermani (20:45)

Lajm

Portugali – holandë (20:45)

Lajm

Portugali-Holandë, formacionet e skuadrave

Albeu.com

Albeu.com Albeu.com Albeu.com Lajmeshqip Lajmeshqip Lajm Ina Botasot

81 artikuj të ndërlidhur »

Gomez: Jashtë Gjermanisë më duan më shumë!

Lajmeshqip - 17.06.2012

Sulmuesi i Gjermanisë, Mario Gomez, ka zbulua se vlerësimet më të mëdha i merr nga Spanja dhe jo nga tifozët e kombëtares së tij. Lojtari me origjinë spanjolle që ka shënuar të tre golat e Gjermanisë në Euro 2012, e quan ende të çuditshëm ...

Roben sheh “egoistë” në skuadër

Lajmeshqip

Holanda shpreson në fitore dhe në ndihmën e gjermanëve

Koha.net

Van Marwijk: O jetë, o vdekje

Ora news

Portugalia përcjellë Holandën në shtëpi

Botasot

InfoAlbania InfoAlbania Lajmeshqip Albeu.com Albeu.com Lajmeshqip InfoAlbania Lajmeshqip

74 artikuj të ndërlidhur »

Kroatët kërkojnë fitore me Spanjën

Lajmeshqip - 17.06.2012

Sulmuesi i Kroacisë, Nikica Jelaviç, është i sigurt se përfaqësuesja e tij do të dalë me tri pikët nga sfida përballë Spanjës dhe se do të eliminojë kampionët në fuqi nga turneu.

Spanjollët: Jo barazim me Kroacinë

Botasot

Bufon beson në kualifikim

Botasot

Torres: Nuk bëjmë kompromis me kroatët

Botasot

Irlanda me ekipin më të fortë kundër Italisë

Koha.net

Yll Press Koha.net Gazeta Republika InfoAlbania InfoAlbania Top Channel Albeu.com Lajmeshqip

72 artikuj të ndërlidhur »