TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-01-09 - 2012-01-15

Raportohet për 30 të vrarë në Irak

Evropaelire - 14.01.2012

Agjencitë perëndimore të lajmeve e kanë cituar policinë në qytetin jugor irakian të Basras të kenë thënë se të paktën 15 persona janë vrarë sot kur një sulmues vetëvrasës, i maskuar si polic, shënjestroi një grup të pelegrinëve shiitë.

Irak: Rritet shifra në 50 të vrarë e 100 të plagosur

Evropaelire

Irak, sulm vetvrasës me bombë, 50 të vrarë

Albeu.com

Irak: Raportohet për të paktën 15 të vrarë

Botasot

Irak: Rritet shifra në 50 të vrarë

Botasot

Ora news VOA Telegrafi Idividi Evropaelire Evropaelire Top Channel Botasot

16 artikuj të ndërlidhur »

Synime për furnizim 24 orë me ujë

Botasot - 15.01.2012

Ministri i Punëve Publike dhe Transportit të Shqipërisë, Sokol Olldashi deklaroi të shtunën se investimet në depon e furnizimit me ujë të Tiranës, në zonën e Qytetit Studenti, synojnë furnizimin 24 orë me ujë për konsumatorët, në mënyrë që ...

Olldashi: Depozitat jashtë funksionit, Tirana do ketë ujë 24 orë

Albeu.com

Jo më depozita mbi pallate, Olldashi: Brenda 2012-tës, ujë pa probleme

Ora news

Olldashi: Topalli kandidaturë e mirë për Presidente

Gazeta Start

Olldashi: Zgjedhja e presidentit sipas kushtetutës

Lajmeshqip

Botasot Albeu.com BalkanWeb Panorama Shekulli LajmiFundit Albeu.com Lajmeshqip

16 artikuj të ndërlidhur »

Zyrtare: Santosi se lëshon Neimarin deri në 2014

Gazeta Start - 14.01.2012

Nejmari ka nënshkruar një kontratë të re me fituesit e “Copa Libertadores” deri në vitin 2014. Marrëveshja e rishikuar që 19-vjeçari kishte firmosur në nëntorin e vitit të kaluar parashikonte që ai të qëndronte deri në vitin 2015 te ...

Neymar kontratë të re me Santos deri më 2014

Ina

Zyrtare: Neymar te Santos deri në 2014

Albeu.com

Neimar, kontratë të re Santosin

Lajmeshqip

Zyrtare: Neymar rinovon me Santosin

Telegrafi

Yll Press EC InfoAlbania Albeu.com Shqipmedia Albeu.com LajmiFundit Lajmeshqip

16 artikuj të ndërlidhur »

Librazhd, vetëvaret 16-vjeçari

Shekulli - 12.01.2012

Një 16-vjeçar nga fshati Librazhd-Katund në rrethin e Librazhdit, i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur. Sipas burimeve të policisë, viktima është Florian Mënalla, i cili është gjetur i pajetë në kasollen e bagëtisë.

Librazhd, gjendet i vetëvarur një 16-vjeçar

Gazeta Start

Librazhd, gjëndet i vetvarur në kasolle 16 vjeçari

Albeu.com

Librazhd, adoleshenti vetëvaret në kasollen e bagëtive

LajmiFundit

Borxhi nga klientët, vetëvaret në punishte biznesmeni i vetratave

BalkanWeb

Ora news Ora news BalkanWeb Shekulli LajmiFundit Albeu.com Ora news Shekulli

16 artikuj të ndërlidhur »

Mustafa: Zgjidhjet përmes institucioneve, jo në rrugë

LajmiFundit - 15.01.2012

Ka ardhur edhe deklarata e parë nga partia më e madhe opozitare në vend, Lidhja Demokratike e Kosovës, lidhur me protestat e djeshme. Kreu i këtij subjekti, Isa Mustafa nuk ka përkrahur protestat e organizuara nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...

Mustafa: Zgjidhjet përmes institucioneve, jo në rrugë

Ora news

Lajçi: LDK-ja si Lidhja Komuniste

Ina

Lajqi: LDK-ja si Lidhja Komuniste

Botasot

Prokuroria, afër zbulimit të vrasjes së Mustafës

Botasot

Telegrafi Lajmeshqip Albeu.com Telegrafi Botasot Albeu.com Botasot Shekulli

16 artikuj të ndërlidhur »