TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-01-09 - 2012-01-15

Real Madrit-Mallorca, Mourinho: Ishte një përballje e fortë

Albeu.com - 15.01.2012

U përballëm me një skuadër të fortë që luajti shumë mirë në mbrojtje, pa asnjë gabim. Ata e dinin stilin tonë të lojës dhe pikat kyçe dhe na bllokuan për shumë minuta, këto kanë qenë fjalët e parë të trajnerit Mourinho pas ndeshjes së ...

Mourinho: Rrezikuam për fitore

Telegrafi

Mourinho flet për El Clasicon

Ina

Jose Mourinho, rikthehet ironia e portugezit

Albeu.com

Mourinho: Ronaldo lojtari më i mirë në botë

Telegrafi

Telegrafi EC LajmiFundit Yll Press Yll Press Albeu.com InfoAlbania LajmiFundit

19 artikuj të ndërlidhur »

Lirohen aktivistët dhe deputetët e “Vetëvendosje!”

Ina - 15.01.2012

Policia e Kosovës mbrëmë vonë ka lënë të lirë shumicën e aktivistëve të lëvizjes “Vetëvendosje!”, mes tyre edhe tre deputetët e saj. Në dhunën e djeshme që shpërtheu midis policisë dhe protestuesve të Lëvizjes “Vetëvendosje!” u lënduan mbi ...

Konjufca: Qeveria sheli popullatën shqiptare për Serbinë

LajmiFundit

Konjufca: Qeveria shkeli popullin për Serbinë

Albeu.com

VV akuzon policinë

Top Channel

Glauk Konjufca: Më goditi policia për ti liruar rrugën Serbisë

BalkanWeb

Telegrafi Panorama Ora news Botasot Gazeta Start Albeu.com LajmiFundit Albeu.com

19 artikuj të ndërlidhur »

Krasniqi: Reciprocitetin e zbaton Qeveria, jo Vetëvendosja

LajmiFundit - 14.01.2012

Kryeparlamentarit, Jakup Krasniqi ka reaguar për protestën e paralajëmruar për nesër në pikat kufitare. Ai u ka bërë thirrje drejtuesve të ”Vetëvendosjes” që të mos i kalojnë të drejtat kushtetuese e ligjore që janë të sanksionuara në ...

Krasniqi thirrje “Vetëvendosjes”

Shekulli

Krasniqi: "Vetëvendosje" të respektojë Kushtetutën

Evropaelire

Vendimi ta zbatojë qeveria jo partitë

Albeu.com

Jakup Krasniqi thirrje Vetvendosjes: Vetpërmbahuni

Lajmeshqip

Telegrafi Ora news Botasot Panorama Shekulli Lajmeshqip LajmiFundit Albeu.com

18 artikuj të ndërlidhur »

Ronaldinho në Serie A, tashmë te Genoa

Albeu.com - 14.01.2012

Ronaldinho është afër rikthimit në Serinë A. Genoa dhe Napoli janë dy klube italiane që janë në garë për të blerë yllin brazilian. Ronaldinjo po kalon një moment të vështirë te Flamengo, pasi ka 5 muaj që nuk po merr rrogën.

Kasilas: Ronaldo meriton përkrahje

Botasot

Kazijas insiston: Tifozët e mbështesin Ronaldon

Lajmeshqip

Kasilas: Njerëzit presin shumë prej tij, Ronaldo duhet të mbështetet

LajmiFundit

Ronaldinho ka oferta nga Evropa

Yll Press

EC Albeu.com Albeu.com Lajmeshqip Lajmeshqip InfoAlbania Shqipmedia LajmiFundit

17 artikuj të ndërlidhur »