TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-01-09 - 2012-01-15

Kuvendi nis punën të hënën, diskutohen ligjet me 3/5

Albeu.com - 15.01.2012

Parlamenti i Shqiperise pritet që gjatë ditës së hënë të nisë sesionin e ri për vitin 2012. Disa ditë më parë në Konferencën e kryetarëve u miratua kalendari i punës, ku janë përcaktuar edhe kalimi për diskutim i ligjeve që kërkojnë 3/5, ...

Kuvend, Ruçi: Presidenti i ri me 3/5, Patozi: Kërkesa e PS ilegjitime

BalkanWeb

Pse ka ngrirë marrëveshja PD-PS

Shekulli

Presidenti e reforma zgjedhore në fokusin e politikës shqiptare

Lajmeshqip

Paloka: PS prishi konsensusin. Balla: Lojë mediatike e PD-së

Shekulli

Gazeta Start Lajmeshqip Panorama Botasot Gazeta Start Shekulli Albeu.com LajmiFundit

31 artikuj të ndërlidhur »

Policia sekuestron 42 kg kanabis

Top Channel - 15.01.2012

Katër persona u arrestuan dhe 42 kilogram kanabis u bllokua gjatë një operacioni të koduar “bregdeti”, i Drejtorisë së Policisë së qarkut Fier. Policia bëri të ditur se, ndaloi nën akuzën e prodhimit dhe shitjes së narkotikëve, Hyrjet dhe ...

Vlorë, kapen 1.5 kg drogë, pranga poseduesve

Shekulli

Berat, kapen me 3 kg marihuanë, arrestohen dy persona

Albeu.com

Vlorë, kapen 1.5 kg drogë në port, arrestohen dy fierakë

LajmiFundit

U gjet drogë në autobus, ndalohen dy shoferët

Albeu.com

Ora news Panorama Shekulli Shekulli Shekulli Idividi Albeu.com LajmiFundit

28 artikuj të ndërlidhur »