TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-01-09 - 2012-01-15

Jolie: Ballkani, rajon që më sjell buzëqeshjen

Albeu.com - 14.01.2012

Ballkani është një rajon me konflikte të përgjakshme por që më ka dhënë shumë miqësi të mira. Kur e kujtoj këtë rajon, kujtoj muzikën, jetën, dashurinë që jep Ballkani si asnjë rajon tjetër që kam vizituar, kështu është shprehur gjatë një ...

Kënaqet me filmin

EC

Angelina Jolie: Ballkani, zona që më sjell buzëqeshjen

LajmiFundit

Angelina Jolie: Ballkani, rajoni që me sjell buzëqeshjen

VOA

Jolie dhe Pitt në Shtëpinë e Bardhë

Top Channel

Albeu.com LajmiFundit Botasot Top Channel LajmiFundit Yll Press Botasot Botasot

13 artikuj të ndërlidhur »

Tritol banesës së hidraulikut

Panorama - 13.01.2012

Shkatërrohet shtëpia, dyshohet ngatërrim objektivi. Një shpërthim i fuqishëm me lëndë eksplozive tronditi rreth orës 03:30 banorët e një pallati 5-katësh në lagjen “1 Maji” në qytetin e Vlorës.

Vlorë, shpërthim me eksploziv në një pallat

Shekulli

Tropojë, tritol një banese, s’ka të lënduar

Shekulli

Shpërthim në një banesë në Vlorë

Ina

Vlorë, shpërthim eksplozivi në pallat, policia: Nuk ka viktima

LajmiFundit

LajmiFundit Albeu.com LajmiFundit Top Channel Ora news Ora news Panorama BalkanWeb

13 artikuj të ndërlidhur »

Fluks i madh i kalimeve Maqedoni – Serbi

Ina - 15.01.2012

Dje dhe sot është shtuar fluksi i kalimtarëve në pikat kufitare midis Maqedonisë dhe Serbisë, pas vendimit për udhëtim vetëm me letërnjoftime. Por, radhët dhe fluksin e kanë shtuar tifozët maqedonas që udhëtojnë drejt Serbisë për të ...

Maqedoni - Serbi prej sot me letërnjoftime

Ina

Serbi-Maqedoni kalimi edhe me letërnjoftime

Albeu.com

Maqedoni-Serbi, tashmë vetëm me letërnjoftime

Botasot

Serbi-Maqedoni, nis kalimi me letërnjoftime

Ora news

Yll Press LajmiFundit Shekulli Ina Albeu.com Top Channel Botasot

12 artikuj të ndërlidhur »

Lampard: Rruga drejt titullit, e gjatë por jo e pamundur

Albeu.com - 15.01.2012

Pas fitores së djeshme me Sunderlandin, mesfushori i Chelseat Frank Lampard deklaroi se ekipi me të cilin ai luan mund të fitojë titullin megjithëse është një rrugë e gjatë. Është një betejë për të fituar secilën ndeshje.

Villas Boas: Të gjithë prapa Torresit

Telegrafi

Lampard: Mund ta fitojmë titullin

Telegrafi

Lampard: Mund ta fitojmë titullin

Ora news

Villas Boas kritikon legjendën e Liverpoolit

Telegrafi

Gazeta Start Ina Lajmeshqip Telegrafi Ora news Yll Press Telegrafi

12 artikuj të ndërlidhur »

Arrestohet në Koplik një çift i kërkuar nga SHBA

Lajmeshqip - 13.01.2012

Koplik – Zoge Ahmetaj, 69 vjeç dhe Qerim Ahmataj, 77 vjeç, banues në lagjen «Mehaj» Koplik të rrethit Malësi e Madhe, u arrestuan sot nga forcat e Seksionit kundër Pastrimit të Parave pranë Drejtorisë se Policisë së Qarkut Shkodër për ...

Pranga në Shkodër bashkëshortëve, vodhën 170 milionë USD në SHBA

Panorama

Koplik, arrestohen dy pleq, kërkohen për mashtrim në SHBA

Gazeta Start

Mashtrimi, arrestohet çifti i të moshuarve

Shekulli

Pranga 2 të moshuarve, kërkohen në SHBA

Shekulli

Albeu.com LajmiFundit Evropaelire Ora news BalkanWeb Panorama Botasot

12 artikuj të ndërlidhur »

Fiorentina nuk e shet Behramin

Ina - 14.01.2012

Valon Behrami është shndërruar në objektivin kryesor të Juventusit për këtë afat kalimtar të janarit. Por, Fiorentina nuk ka ndërmend ta shesë. E përditshmja sportive italiane Tuttosport njoftoi se gjiganti torinez kërkon mesfushorin ...

Juventus kërkon Valon Behramin

Albeu.com

Juventusi e do Behramin

Lajm

Nga Amauri te Tevez, ja formacioni i emigrantëve

Yll Press

Merkato, Juventusi duhet te shese. Marotta eshte ne kerkim te bleresve

InfoAlbania

Albeu.com Ora news Yll Press Telegrafi EC Botasot Top Channel

12 artikuj të ndërlidhur »