TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-04-16 - 2012-04-22

Goleadë në Old Traford: Manchester-Everton 4-4

Lajm - 22.04.2012

Kampioni në fuqi dhe lideri i Premier Leagues, Manchester United është ndarë me barazim me Evertonin në “Old Traford”. Në rast të fitores së Manchester Cityt ndaj Wolves, titulli pritet të përcaktohet në ballafaqimin e tyre të hënën e ...

Barazon United, fiton City – VIDEO

Shqipmedia

Çfarë lëshon United...

Telegrafi

Manchester United bën lëshim të madh duke rrezikuar titullin

Ora news

Manchester United frenohet nga Everton

Koha.net

Botasot Yll Press Botasot Shqipmedia InfoAlbania Yll Press Evropaelire Shqipmedia

18 artikuj të ndërlidhur »

Moggi: Del Piero është ende i dobishëm

Yll Press - 20.04.2012

Ish drejtori i përgjithshëm i Juventusit pohoi se Del Piero ndoshta nuk është më ai i kohëve të shkuara, por ka ende shumë për t’i dhënë skuadrës dhe së fundi ka treguar se mund të jetë vendimtar në lojë.

Di Natale: Del Piero? Eshte nje shembull per te gjithe

InfoAlbania

Totti dhe Del Piero kthehen në kombëtare?

Koha.net

Moggi: Largimi i Del Pieros, gabim i madh

Telegrafi

Vialli: Del Piero frikëson lojtarët e Juves

Telegrafi

InfoAlbania Alsat Shqipmedia Botasot Koha.net Telegrafi Top Channel Telegrafi

18 artikuj të ndërlidhur »

Kastrati përcjell trajnimin e ushtarëve të FSK-së në Turqi

Telegrafi - 20.04.2012

Komandanti i FSK-së, gjenerallejtënant Kadri Kastrati, po qëndron për një vizitë në Turqi për të përcjellë nga afër fazën finale të trajnimit të një Togu (33 pjesëtarë) të FSK-së, që po marrin pjesë, në një trajnim njëmujor në Brigadën e ...

Komandanti i FSK-së takon autoritetet ushtarake turke

Koha.net

Gjenerali Kastrati u prit nga autoritetet ushtarake të Turqisë

Botasot

Turqia vazhdon ta ndihmojë Kosovën

Yll Press

FSK organizon ushtrimin fushor “Shqiponja 1”

Telegrafi

Koha.net Koha.net Evropaelire Koha.net Telegrafi Botasot Ora news Top Channel

18 artikuj të ndërlidhur »

Dell: Ende ka punë në ndërtimin e Kosovës shumetnike

Gazeta Start - 21.04.2012

Prishtinë - Edhe pse përfundimi i mbikëqyrjes së pavarësisë do të jetë një ngjarje tepër e rëndësishme, kjo nuk do të thotë që Kosova do të kryejë punë në integrimin e plotë dhe në mbrojtjen e pakicave të saj.

Dell: Ende ka punë në ndërtimin e Kosovës shumetnike

Evropaelire

Dell: Ende ka punë në ndërtimin e Kosovës shumë-etnike

Evropaelire

Dell: Ende ka punë në ndërtimin e Kosovës shumetnike

24 orë

Dell, mes serbëve të Graçanicës

Top Channel

Botasot Koha.net Telegrafi Ora news VOA Yll Press Botasot Telegrafi

16 artikuj të ndërlidhur »

Gjermania dhe Austria trupa shtesë në Kosovë

Ina - 21.04.2012

Gjermania me kërkesë urgjente të NATO së shpejti në Kosovë do të dërgojë njësi plotësuese për ndërhyrje të shpejt, shkruan revista “Spiegel”., Sipas revistës, NATO dy javë para zgjedhjeve në Serbi ka vlerësuar se situata mund të shkojë ...

Gjermania dërgon urgjentisht trupa shtesë në Kosovë

Alsat

Gjermania, 550 trupa shtesë në Kosovë

Top Channel

Situata në veri, Gjermania dërgon trupa shtesë në Kosovë

LajmiFundit

Gjermania dhe Austria dërgojnë trupa shtesë në Kosovë

Evropaelire

Shqipmedia Lajmeshqip 24 orë Evropaelire Koha.net Telegrafi Panorama Yll Press

16 artikuj të ndërlidhur »

Agjenda e Topit, kritika nga bullgarët

Gazeta Start - 22.04.2012

Shkup - Vizita dhe vendosja e kurorave të lules pranë bustit të personalitetit historik “Goce Dellçev” si dhe vizita e përmendoreve në sheshin “Shkupi 2014” si pjesë e agjendës së presidentit shqiptar Bamir Topi në Shkup ka irituar ...

Berisha reagoi kundër Topit për homazhet pranë përmendoreve në Maqedoni

Ina

Axhenda e Topit në Shkup, kritika nga bullgarët

Panorama

Agjenda e Topit kritika nga bullgarët

Ina

Bullgarët, kritika ndaj presidentit Topi

Lajmeshqip

BalkanWeb Koha.net Botasot Top Channel Koha.net SETimes Ina Top Channel

16 artikuj të ndërlidhur »