TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-04-16 - 2012-04-22

Rihanna drejt fatit të Whitney Houston?!

LajmiFundit - 22.04.2012

Ajo është zbuluar në imazhin e saj si “Good Girl Done Bad” por insistoi se asnjëherë nuk ka dashur rolin e një modele. Por gjithnjë e më shumë po shtohet frika se Rihanna dhe sjelljet e saja të çuditshme do ta çojnë drejt një pike fundore ...

Bamirësja Rihanna

Yll Press

Çartet Rihanna pas publikimit të fotos me drogë

Koha.net

Rihanna drejt fatit të Whitney Houston?!

Botasot

Rihana në marrëdhënie me një femër?

LajmiFundit

Shqipmedia Yll Press Yll Press Telegrafi Botasot Botasot Telegrafi Top Channel

33 artikuj të ndërlidhur »

EULEX rrit praninë e forcave në veri të Kosovës

LajmiFundit - 21.04.2012

EULEX-i e ka shtuar praninë e tij në veri të Kosovës, për shkak të rritjes së tensioneve gjatë javëve të fundit. Policia e EULEX-it i ka shtuar patrullat lëvizëse në fshatrat përreth Mitrovicës si dhe në pjesën veriore të Mitrovicës, ...

EULEX-i e shton praninë në veri

Ina

Kosovë, EULEX rrit praninë në veri

Top Channel

EULEX-i e shton praninë në veri

Telegrafi

EULEX-i e KFOR-i shtojnë praninë në veri

Koha.net

Botasot Ora news Botasot Gazeta Start Evropaelire Telegrafi Botasot Telegrafi

29 artikuj të ndërlidhur »

Reshiti: Miratimi i Ligjit për Hoçën..., diktaturë e numrave

Botasot - 22.04.2012

Është vlerësuar zhgënjyese puna e Parlamentit të Republikës së Kosovës nga ana e drejtuesve të Komunës së Rahovecit përderisa janë shprehur se me dëshirë nuk do ta implementonin Ligjin për Hoçën e Madhe, i cili u nxor një ditë më parë nga ...

Komuna e Rahovecit: Ligji për Hoçën e Madhe është i dëmshëm

Koha.net

Ligjit për Hoçën e Madhe shkel Kushtetutën

Botasot

Latifi: Ligji për Hoçën na e kujton luftën

Telegrafi

Kosovë, kalojnë ligjet për Hoçën dhe Qendrën e Prizrenit

Lajmeshqip

LajmiFundit Koha.net Koha.net Telegrafi Evropaelire Koha.net Koha.net Botasot

26 artikuj të ndërlidhur »

Interkonjeksioni, debat në Kuvendin e Kosovës

Top Channel - 20.04.2012

Çështja e linjës së interkonjeksionit Kosovë-Shqipëri ka qenë pjesë e debatit edhe në Kuvendin e Kosovës. Deputeti i Vetëvendosjes Visar Ymeri ka thënë se shkrimet e publikuara në media, nëse janë të vërteta janë tejet brengosëse dhe të ...

Rama: Berisha regjisor i bllokimit të interkonjeksionit

Gazeta Start

Interkonjeksion,Rama: Berisha të heqë postbllokun

Lajmeshqip

Rama: Berisha, kush është mafia?

Top Channel

Rama: Berisha po ul në gjysmështizë flamurin e interesave kombëtare

Shqipmedia

Top Channel Top Channel Panorama BalkanWeb Panorama Ora news Panorama Ora news

24 artikuj të ndërlidhur »

Çeki: Protestuesit kërkuan dorëheqjen e qeverisë

Botasot - 22.04.2012

Dhjetëra mijëra njerëz janë mbledhur sot në kryeqytetin e Çekisë për të protestuar kundër reformave të qeverisë dhe masave të kursimit. Sindikatat, pensionistët, asociacionet e studentëve dhe grupe të tjera, që ishin mbledhur në Pragë, ...

Çeki: Protestuesit kërkuan dorëheqjen e qeverisë

Evropaelire

Protesta në Çeki, kërkohet dorëheqja e qeverisë

Ora news

Kërkohet dorëheqja e qeverisë çeke

Telegrafi

Veljanovski u takua me kryeministrin çek, Neças

Idividi

Idividi Idividi Alsat Idividi Idividi Alsat Yll Press Yll Press

23 artikuj të ndërlidhur »