TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2012-04-09 - 2012-04-15

Korçë, një i vdekur dhe dy të plagosur në një aksident

Gazeta Start - 15.04.2012

Korçë – Një shtetas mbeti i vdekur dhe dy të tjerë mbetën të plagosur në një aksident rrugor të ndodhur mëngjesin e sotëm në rrethin e Korçës. Policia bëri me dije se një automjet tip Golf, ka përfunduar në lumë tek udhëtonte në aksin ...

Shirat, përmbytje në fshatrat e Krujës

Gazeta Start

Sarandë, vijnë mijëra emigrantë

Gazeta Start

Çelsi në ndjekje të Krasiç

Gazeta Start

Shtëpi të jashtëzakonshme

Gazeta Start

Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start

130 artikuj të ndërlidhur »

Siri, përplasje të reja kërcënojnë armëpushimin

Top Channel - 15.04.2012

Përplasje të reja u regjistruan të dielën në Siri, ndërsa vëzhguesit e Organizatës së Kombeve të Bashkuara bëhen gati që të mbërrijnë në vend për të mbikqyrur armëpushimin delikat të arritur midis autoriteteve dhe rebelëve.

Siri, shkelet armëpushimi

Alsat

Siri, qyteti i Homsit nën breshërinë e mortajave

Lajmeshqip

Siri, përplasje të reja që kërcënojnë armëpushimin

Ora news

Përplasje të reja në Siri

Telegrafi

Koha.net Ora news Botasot VOA Koha.net Gazeta Start Top Channel Evropaelire

104 artikuj të ndërlidhur »

Mitrovicë, sulmohet shqiptari në veri

Top Channel - 15.04.2012

Një grup personash të panjohur kanë sulmuar të shtunën pasdite një të ri shqiptar. Ngjarja ka ndodhur në ‘Lagjen e boshnjakëve’ në veri të Mitrovicës, ndërsa viktima pas kërkimit të ndihmës në Qendrën e Emergjencës në Mitrovicë, është ...

Situata në veri, mblidhet Kuvendi

Top Channel

Një vdes e një plagoset në aksident trafiku në Mitrovicë

Koha.net

Asgjë për Mitrovicën

Koha.net

Sulmohet një shqiptar në “Lagjen e boshnjakëve”

Telegrafi

Ina Koha.net Botasot Shqipmedia Telegrafi Lajmetsot Botasot Koha.net

89 artikuj të ndërlidhur »

KFOR-i e policia shtojnë praninë te tre rrokaqiejt

Koha.net - 15.04.2012

Mitrovicë, 15 prill – Ushtarët e KFOR-it dhe ata të Policisë së Kosovës kanë shtuar praninë e tyre në pjesën veriore të qytetit të Mitrovicës te tre rrokaqiejt, kur një javë më parë, në një sulm terrorist, u vra Selver Haradinaj dhe u ...

Policia dhe KFOR-i shtojnë praninë në veri

Telegrafi

KFOR-i dhe policia shtojnë patrullimet te “Tre rrokaqiejt”

Botasot

Mitrovicasit kërkojnë mbrojtje nga KFOR-i

Gazeta Start

Situata në veri të Kosovës sot e qetë

Idividi

Idividi Telegrafi Botasot Botasot Gazeta Start Idividi Alsat Lajmeshqip

66 artikuj të ndërlidhur »

Koreja vë në test raketën ndërkontinentale

Alsat - 14.04.2012

Të dhënat e fundit tregojnë se Koreja e Veriut po realizon një tjetër test për raketë ndërkontinentale, pas dështimit të djeshëm të lëshimit në orbitë të raketës me satelitin aplikativ.

Koreja e Veriut nuk dorëzohet

Top Channel

Koreja e Veriut nuk dorëzohet

Koha.net

Nuk dorëzohet Koreja e Veriut, plane për një raketë ndërkontinentale

Ora news

Raketa e Koresë së Veriut bie në det

Gazeta Start

Top Channel Alsat Lajmeshqip Evropaelire Shqipmedia Top Channel VOA Ora news

63 artikuj të ndërlidhur »

Nerlinger: Titulli është i Dortmundit

Telegrafi - 15.04.2012

Drejtori i Bayernit të Munichut, Christian Nerlinger, ka pranuar se Borussia Dortmund do ta mbrojë titullin e kampionit të Gjermanisë, pas barazimit të bavarezëve ndaj Mainzit të shtunën.

Nerlinger: Titulli është i Dortmundit

Ora news

LK, prioritet i Bayernit

Telegrafi

Bekenbauer: Realin e mundim ne!

Lajmeshqip

Borusia Dortmund, 2 pikë larg titullit

Lajmeshqip

Shqipmedia Yll Press Botasot Botasot Telegrafi Telegrafi Telegrafi Botasot

44 artikuj të ndërlidhur »

Ronaldo i vetëm ka shënuar më shumë se shumica e ekipeve evropiane

Yll Press - 15.04.2012

Sulmuesi i Realit është më efikas edhe se nëntë skuadra në Premier League, të cilat kanë zhvilluar 33 ndeshje deri më tani. Ronaldo i vetëm ka shënuar gola sa komplet ekipi i Liverpoolit këtë edicion në kampionatin e Anglisë.

Ronaldo thyen rekordin e tij

Telegrafi

Ronaldo thyen rekordin e tij

Ora news

Reali ka përgatitur kontratë të re për Ronaldon

Koha.net

Ronaldo i vetëm, më efikas se shumica e ekipeve evropiane

Ina

Shqipmedia Botasot Yll Press Lajmetsot Telegrafi Koha.net Yll Press InfoAlbania

44 artikuj të ndërlidhur »