TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-09-12 - 2011-09-18

Përgjigjja e Beogradit: Kriza të diskutohet në Bruksel

Alsat.tv - 18.09.2011

Serbia ka kërkuar që çështja e pikave kufitare të diskutohet në tryezën e bisedimeve në datën 28 shtator. Shefi i ekipit negociator të Serbisë, Borislav Stefanoviç u tha gazetarëve se Beogradi ishte i gatshëm të arrinte një marrëveshje ...

Ivanoviç: Serbët jashtë veriut në gjumë

Shekulli

Mitrovicë, të shtëna armësh, Serbët: Nuk heqim bllokadat

Shqipmedia

Serbia kërkon bisedime për kufijtë

Albeu.com

Qetë në veri, por rrugët ende të bllokuara

24 orë

LajmiFundit Alsat Yll Press Yll Press Ora news ABC News Panorama Ora news

171 artikuj të ndërlidhur »

Shpërndante drogë, arrestohet i riu

Gazeta Start - 18.09.2011

Policia e Elbasanit ka arrestuar në flagrancë një 23-vjeçar si posedues dhe shpërndarës lëndësh narkotike. Burime zyrtare nga policia lokale bënë të ditur se në orët e mbrëmjes të së shtunës u bë i mundur arrestimi i shtetasit Armando ...

Berisha në Nju Jork, merr pjesë në Asamblenë e OKB-së

Gazeta Start

Beogradi: Veriu të përfshihet në bisedime

Gazeta Start

Tepelenë, vetëvritet me armë 62-vjeçari grek

Gazeta Start

Korçë, lirohet i akuzuari për pedofili

Gazeta Start

Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start Gazeta Start

130 artikuj të ndërlidhur »

Ministria e Drejtësisë e njihte mirë dosjen e pronës së Konomit

Shekulli - 18.09.2011

Lindita Çela Ministria e Drejtësisë kas qenë në dijeni të plotë të dosjes Konomi dhe problematikës së saj. Kjo sepse, Skerdilajt Konomi, gjyqtari i ekzekutuar para pak ditësh në qytetin e Vlorës është përballur që në krye të herës me vetë ...

Vrasja e Konomit, bie pista për detyrën

Panorama

Gjyqtarit të vrarë Konomi i bllokohet regjistrimi i pronave në Hipotekë

Shekulli

Vrasja e Konomit, dosja e 257 hektarëve nën hetim

Albeu.com

Vlorë, për 30 minuta qytetarët bëhen bashkë kundër krimit

Panorama

Shekulli Alsat.tv Gazeta Start Albnow LajmiFundit LajmiFundit Lajmeshqip 24 orë

109 artikuj të ndërlidhur »

Allegri: Napoli konkurrent për titull

Telegrafi - 18.09.2011

Trajneri i Milanit, Massimiliano Allegri, beson se kundërshtari i sotëm, Napoli, ka një ekip më të fuqishëm se sezonin e kaluar, dhe do të jetë një konkurrent i fuqishëm për titull këtë sezon.

Allegri: Napoli konkurrent për titull

Ora news

Guardiola: Nuk premtoj tituj dhe fakte për Barcelonën

Yll Press

“Premtoj lojë, jo tituj”

Gazeta Start

Guardiola: Nuk premtoj tituj

Telegrafi

Ora news Lajmeshqip Telegrafi Shekulli Lajmeshqip Lajm Lajm LajmiFundit

68 artikuj të ndërlidhur »

Luajtëm mirë por nuk shënuam

Albeu.com - 18.09.2011

Trajneri i Interit, Gian Piero Gasperini i cili për dy ndeshje është bërë njeriu më i urryer te Interi nga fansat ka thënë se klubi i tij tash është përmirësuar shumë duke krahasuar me ndeshjen e parë të Serie A kundër Palermos.

Zarate: Lojtarët janë prapa trajnerit Gasperini

Lajmeshqip

Gasperini i kënaqur me paraqitjen ndaj Romës

Telegrafi

Sneijder: Mos fajësoni Gasperinin

Telegrafi

Sneijder: Mos fajësoni Gasperinin

Ora news

Panorama Telegrafi Ora news Telegrafi Albeu.com Shqipmedia Lajmeshqip Albeu.com

65 artikuj të ndërlidhur »

Bosnja njohu vulat doganore të Kosovës

Lajmeshqip - 18.09.2011

Prishtinë – Presidenca e Bosnjë Hercegovinës (BeH) aprovoi dje pasdite, propozimin e qeverisë së saj për pranimin e vulave doganore të Kosovës. Bëhet e ditur se pranimi i vulave nga ana e Bosnjë e Hercegovinës vjen pas takimeve të ...

Mallrat e Kosovës nuk lejohen në Serbi

Evropaelire

Bosnja pranon vulat doganore të Kosovës

Telegrafi

EULEX-i vepron në përputhje me mandatin e vet

Telegrafi

Marrëveshja doganore, BE përshendet operacionin në veri

Alsat.tv

Alsat Albeu.com Albeu.com Botasot Telegrafi Botasot ABC News Telegrafi

59 artikuj të ndërlidhur »

Nxënësit shqiptarë akoma jashtë bankave shkollore

Alsat - 18.09.2011

Fatkeqësisht, viti i ri shkollor edhe këtë javë nuk do të nis për nxënësit e fshatrave Cërni Vër, Ellovë, Draçevicë, Mallçishtë, Vërtekicë dhe Cërvena Voda të Komunës së Studeniçanit.

Terror në shkollë, qëllohet me breshëri në mes të nxënësve

Panorama

Arsimimi si krizë

Shekulli

Bulqizë, nxënësi qëllon me armë në shkollë

Shekulli

Bulqizë, 15-vjeçari qëllon me armë brenda shkollës

LajmiFundit

Alsat Ora news BalkanWeb Shekulli Lajm Albeu.com Shqipmedia Alsat

54 artikuj të ndërlidhur »