TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-07-11 - 2011-07-17

Rihanna, mbretëresha e Facebook-ut

Albeu.com - 16.07.2011

Këngëtarja e famshme ka arritur 10 milionë fansa në rrjetin social duke i rrëmbyer vendin e parë Lady Gaga-s. Vajza nga Barbados ka rreth 20 mijë fansa më shumë se Gaga, e cila duhet të kënaqet me vendin e parë në Twitter, ku e ndjekin më ...

Rihanna më e popullarizuar se GaGa në Facebook

Shqipmedia

Rihana, e para në Facebook

Botasot

You Tube, riparohet kanali i Lady Gaga

Top Channel

Rihanna, e para në Facebook

Top Channel

Botasot Botasot Koha.net Koha.net 24 orë Koha.net Koha.net Albeu.com

15 artikuj të ndërlidhur »

Korçë, vetëvaret 65-vjeçari, mister shkaqet

LajmiFundit - 16.07.2011

KORÇE – Lajmifundit – Në rethana ende të paqarta një 65-vjeçar është vetëvrarë sot në qytetin e Korçës. Policia tha se ngjarja e rëndë ka ndodhur sot në mëngjes kur 65-vjeçari Ritvan Çabej, është vetëvarur dhe është gjetur pa jetë nga ...

Korçë, vetëvaret 65-vjeçari

Albeu.com

Korçë, vetëvaret 65-vjeçari, nuk dihen arsyet

Ora news

Korçë, vetëvaret 65 vjeçari. Hetohen shkaqet

Panorama

Gjendet i vetëvarur një kryefamiljar

Koha.net

Shekulli Alsat.tv LajmiFundit 24 orë Albeu.com BalkanWeb Koha.net ABC News

14 artikuj të ndërlidhur »