TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-07-11 - 2011-07-17

Lopez, 1 milion dollarë për një dasmë

Koha.net - 17.07.2011

Los Angeles, 17 korrik - Jennifer Lopez, e cila aktualisht është në qendër të vëmendjes së medieve pas divorcit nga Marc Anthony, së shpejti do të udhëtojë në Ukrainë, ku do të këndojë në një dasmë për honorarin prej një milion dollarë.

Lopez e Anthony vendosin të ndahen

Top Channel

Jennifer Lopez ndahet “miqësisht” nga burri i tretë Mark Athony

LajmiFundit

Lopez e Anthony vendosin të ndahen

Albeu.com

Lopez e Anthony vendosin të ndahen

Lajm

Koha.net Telegrafi Koha.net BalkanWeb Panorama Botasot Yll Press LajmiFundit

17 artikuj të ndërlidhur »

Dogji burrin me vaj të nxehtë, gruaja nuk lejohet në varrim

Panorama - 16.07.2011

FIER – Pendohet nga qelia e spitalit për vrasjen e burrit me vaj të djegur 55-vjeçarja Dallandyshe Kasa. Që nga momenti i krimit dhe shtrimit të saj në spital, Kasa është braktisur nga fëmijët dhe familjarët e saj.

Fier, vret burrin me vaj të nxehtë

Panorama

Fier, gruaja djeg burrin me vaj të nxehtë

Gazeta Start

Fier, gruaja vret burrin me vaj të nxehtë

Shekulli

Fier, vret bashkëshortin. I hedh vaj të nxehtë në vesh

Alsat.tv

24 orë Top Channel LajmiFundit Albeu.com LajmiFundit BalkanWeb Ora news Panorama

16 artikuj të ndërlidhur »

Manjani: Reformë zgjedhore, jo ndryshime në Kushtetutë

Panorama - 16.07.2011

Sekretari për Çështjet Ligjore i LSI-së, Ylli Manjani, kërkoi dje nisjen sa më parë të reformës zgjedhore. Në një prononcim për mediat, Manjani akuzoi Partinë Socialiste se sa herë humbet zgjedhjet, kërkon ndryshime kushtetuese.

LSI: PS e çoroditur nga humbja e ‘Tiranës’

Shekulli

LSI: Rama deklarata të çoroditura pas humbjes në Tiranë

LajmiFundit

LSI: Debat të hapur për funksionimin e institucioneve

Ora news

Manjani: Reformë zgjedhore, jo ndryshime në Kushtetutë

BalkanWeb

Shekulli Alsat.tv Top Channel Albeu.com LajmiFundit Albeu.com Ora news ABC News

16 artikuj të ndërlidhur »

Berisha: Së shpejti ulje drastike e çmimit të internetit

Gazeta Start - 13.07.2011

Tiranë – Kryeministri Sali Berisha diskutoi sot në mbledhjen e radhës të Këshillit të Ministrave rreth digjitalizimit dhe reformave fiskale. Kryeministri Berisha paralajmëroi se duke filluar nga muajt e ardhshëm do të ketë ulje të çmimit ...

“Revolucion fiskal”, Berisha: Dialog me kryebashkiakët

Alsat.tv

Berisha: Rritëm taksën e karburantit, por do të ulim çmimin e internetit

Shekulli

Berisha: Do ulet çmimi i internetit

Albeu.com

Kryeministri Berisha premton ulje të çmimit të internetit

Albnow

LajmiFundit 24 orë ABC News Ora news Panorama ABC News BalkanWeb Koha.net

16 artikuj të ndërlidhur »

Mini Cooper Coupe, ditë e re, aventurë e re

Shqipmedia - 15.07.2011

Jo shumë larg nga botimi i setit të parë të fotografive të modelit të maskuar Cooper Coupe dhe specifikave jo të plota, Mini në tërësi e ka zbuluar modelin e ri, i cili njëherit është edhe modeli i parë i kësaj marke me dy ulëse.

Bisedimet, raundi tjetër në fund të muajit

Top Channel

Në fund të korrikut mbahet raundi i ardhshëm i bisedimeve

Botasot

Raundi i gjashtë, në fund të korrikut

Telegrafi

Cooper: Tahiri të informojë publikun

Albeu.com

Top Channel LajmiFundit Telegrafi Koha.net Ora news Panorama Botasot Yll Press

16 artikuj të ndërlidhur »

Spahiu letër Rexhepit: 9 arsye për një komb një pasaportë

Gazeta Start - 17.07.2011

Tiranë – Nënkryetari i Këshillit të Lartë të Drejtësisë, Kreshnik Spahiu, i angazhuar në Lëvizjen Kuqezi, i ka dërguar një letër ministrit të Brendshëm të Kosovës, Bajram Rexhepi, në lidhje me dhënien e pasaportave të Shqipërisë edhe ...

Shqiptarët e Maqedonisë pro kërkesës "Një komb, një pasaportë"

Lajm

Një komb – një pasaportë, mision i pamundur

Shqipmedia

AK, dhënia e shtetësisë shiqtare, është jo politike

Ora news

‘Një komb – një pasaportë’ sot në Prishtinë

Shekulli

Gazeta Start Evropaelire LajmiFundit Top Channel Lajmetsot Koha.net Botasot Koha.net

15 artikuj të ndërlidhur »

Si u bë Aleksandër Koliçi bashkëpunëtor i drejtësisë

Shekulli - 17.07.2011

TIRANË- Emri i Aleksandër Koliçit ndodhet në arkivat e policisë që nga viti 2000 si person me precedent penalë, pasi po në këtë vit ishte arrestuar në Gjermani për llogari të autoriteteve greke, ku ishte dënuar me 21 vjet e 2 muaj burg për ...

Vrasja në Tiranë, dëshmia e plotë e Aleksandër Koliçit mbi trafikun e drogës

LajmiFundit

Arrestohet autori i vrasjes në Tiranë

Gazeta Start

Vritet ne Tirane i denuari per trafik droge

24 orë

Trafiqet, Tiranë, arrestohet vrasësi i bashkëpunëtorit të drejtësisë

LajmiFundit

LajmiFundit 24 orë Koha.net Panorama Ora news BalkanWeb ABC News Shekulli

15 artikuj të ndërlidhur »

Vritet me silenciator shoferi

Panorama - 12.07.2011

Një 42-vjeçar, baba i 3 fëmijëve, ka mbetur i vrarë mbrëmjen e së dielës në fshatin Oblikë të Komunës Ana e Malit.Agim Shullani u qëllua me armë zjarri, që dyshohet të ketë qenë pistoletë me silenciator, në afërsi të shtëpisë së tij në ...

Shkodër, babë e bir vrasin fqinjin 42-vjeçar

Shekulli

Ekzekutohet 42- vjeçari. Në pranga babë e bir

Alsat.tv

Shkodër, kthehej në banesë, vritet me armë 40-vjeçari

LajmiFundit

Shkodër, ekzekutohet një 42-vjeçar

Top Channel

Albeu.com LajmiFundit Albeu.com Albnow Ora news BalkanWeb Ora news ABC News

15 artikuj të ndërlidhur »