TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-07-11 - 2011-07-17

David Beckham publikon fotot e para te vajzës Harper

LajmiFundit - 17.07.2011

Pak ditë më parë Viktoria Beckham pas lindjes së vajzës Harper ka publikuar fotot e para të foshnjes që ka sjellë në jetë. Në faqen e saj në Tvvitter, Vik ka publikuar foto të vajzës dhe bashkëshortit të saj David , nën titullin “Vajza e ...

Fotoja e parë e Harper Beckham

Top Channel

Becks sqaron emrin e vajzës

Telegrafi

Beckham publikon fotot e vajzës Harper Seven

Panorama

Beckhamët publikojnë fotot e para të vajzës

Koha.net

Botasot Telegrafi Botasot Idividi ikub Telegrafi 24 orë Shekulli

22 artikuj të ndërlidhur »

Mafia shqiptare, gjyq ndaj rrjetit të drogës në SHBA

Alsat.tv - 14.07.2011

Një gjykatë federale në Bruklin të Nju Jork ngriti akuza kundër 37 anëtarëve dhe bashkëpunëtorëve të një rrjeti ndërkombëtar të drogës, që sipas Departamentit Amerikan të Drejtësisë, drejtohej nga shqiptarë me banim në Shtetet e Bashkuara, ...

SHBA: Goditet rrjeti ndërkombëtar i drogës i drejtuar nga shqiptarë

Shqipmedia

SHBA: 27 shqiptarë të arrestuar për trafik droge

Lajm

SHBA, shkatërrohet rrjeti i drogës

Top Channel

SHBA, prokurorja: Të mbahet në burg banda, 3 shqiptarët shantazhuan dëshmitarët

LajmiFundit

24 orë Albeu.com Panorama ABC News Botasot Panorama BalkanWeb Yll Press

22 artikuj të ndërlidhur »

Durrës, maturantët kërkojnë kopjet e testeve

Alsat.tv - 17.07.2011

Dhjetëra ankesa kanë mbërritur në drejtorinë arsimore në Durrës nga maturnatët që kanë dhënë provimet e detyruara dhe ato me zgjedhje. Numri më i madh i ankesave për tërheqjen e kopjes së testit është rregjistruar në lëndën e matematikës, ...

Rikthehen provimet e vjeshtës për maturantët

Ora news

Rikthehen provimet e vjeshtës për maturantët

Botasot

Sa shpenzojnë adoloshentët për mbrëmjen e maturës

Shekulli

Maturantët, vetëm një javë kohë për formularin A2

Top Channel

Gazeta Start Alsat.tv Panorama Shekulli Alsat.tv LajmiFundit BalkanWeb Panorama

22 artikuj të ndërlidhur »

Mot i njëjtë deri të enjten

Telegrafi - 17.07.2011

Temperaturat e larta që po mbretërojnë në Kosovë kanë shtuar numrin e pacientëve nëpër qendrat mjekësore, ndërsa nga Instituti Hidrometeorologjik njoftojnë se mot i njëjtë do të mbretërojë deri të enjten.

Reshjet e shiut nuk do t’i ulin temperaturat

Botasot

Priten reshje shiu, temperaturat nuk lëvizin

Alsat

I nxehti në Kosovë, rritet numri i pacientëve

Top Channel

Nxehtësia shkakton edhe dëmtim të brendshëm

Telegrafi

Koha.net Botasot Alsat Alsat Botasot Yll Press Yll Press Idividi

21 artikuj të ndërlidhur »

“Pashë babanë të vrarë, mora hak”

Panorama - 14.07.2011

Prokuroria e Lezhës e ka cilësuar “vrasje në kushtet e tronditjes së rëndë psikike” krimin e kryer nga 21-vjeçari Ylli Prenga dy net më parë në fshatin Kallmet i Vogël i këtij rrethi.Pas arrestimit, i riu ka rrëfyer për grupin e hetimit ...

Konfliktohen për pronën. Dy të vdekur

Alsat.tv

Vrasjet në Lezhë, arrestohet djali i njërit prej viktimave

Shekulli

Lezhë, dy të vrarë

Top Channel

Dy të vrarë për 100 metra rrugë

Albeu.com

LajmiFundit ABC News BalkanWeb Panorama Shekulli LajmiFundit Top Channel Top Channel

20 artikuj të ndërlidhur »

Chavez mbërrin në Kubë për kimioterapi

Shekulli - 17.07.2011

Presidenti i Venezuelës, Hugo Chavez, ka mbërritur në Kubë për të nisur një sesion kimioterapie për heqjen e tumorit nga i cili vuan. Para nisjes nga Karakasi, Chavez deklaroi se do të niste kimioterapinë me të mbërritur në Havana.

Çavez i nënshtrohet kimioterapisë

Alsat

Çavez i nënshtrohet kimioterapisë

Botasot

Chavez, kimioterapi për shërimin nga tumori

Ora news

Chavez i nënshtrohet kimioterapisë

Telegrafi

Ora news Gazeta Start Alsat.tv Shekulli Alsat Evropaelire Top Channel Botasot

20 artikuj të ndërlidhur »