TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-07-11 - 2011-07-17

Burrë e grua mbyten në lumin Shkumbin

Shekulli - 17.07.2011

Një çift bashkëshortësh u mbytën në lumin Shkumbin paraditen e sotme, në fshatin Sulzotaj të komunës Tërbuf. Rexhep dhe Saje Shehu, 67 dhe 49 vjeç, kishin hyrë në ujërat e Shkumbinit për shkak të vapës së madhe, por ujërat e rrëmbyeshëm të ...

Mbyten burrë e grua në Shkumbin

Gazeta Start

Lushnje, mbyten në lumin Shkumbin dy bashkëshortët

LajmiFundit

Burrë e grua mbyten në lumin Shkumbin

24 orë

Shkumbin, ndotja alarmante

Top Channel

Top Channel BalkanWeb Ora news Panorama Koha.net ABC News Botasot Top Channel

13 artikuj të ndërlidhur »

Golem, arrestohet në flagrancë polici-tutor

Shekulli - 17.07.2011

Një punonjës i policisë së kryeqytetit është prangosur nga kolegët e tij sot paradite, për shkak të shfrytëzimit për prostitucion të dy vajzave. Arjan Hoxha, 37 vjeç, specialist për hetimin dhe parandalimin e krimit në Komisariatin Nr.

Arrestohet punonjësi i policisë, akuzohet për shfrytëzim prostitucioni

Alsat.tv

Polici tutor i dy prostitutave

Gazeta Start

Pranga agjentit të policisë së Tiranës

Top Channel

Tutor i dy prostitutave në Durrës, arrestohet oficeri i policisë së Tiranës

LajmiFundit

Albnow LajmiFundit Ora news BalkanWeb Panorama ABC News Koha.net Yll Press

13 artikuj të ndërlidhur »

BE i jep Maqedonisë 304 milionë euro

Lajm - 14.07.2011

Vendeve që aspirojnë të jenë anëtare të Bashkimit Evropian (BE) u është akorduar një fond prej 5.5 miliardë eurosh për periudhën 2011-2013. Fondi i dhënë nga Komisioni Evropian është për financimin e reformave të vazhdueshme që kërkon ...

BQK-ja me fitime simbolike nga 800 milionë euro depozita në bankat e huaja

Koha.net

BE, 5.5 miliardë € për vendet që aspirojnë integrimin, Shqipëria përfiton 257 milionë

Shekulli

BE i jep Kosovës 203 milionë euro

Shekulli

BE jep 257 milionë euro për Shqipërinë

Albeu.com

Albeu.com Shqipmedia 24 orë LajmiFundit Ora news Koha.net Panorama Yll Press

13 artikuj të ndërlidhur »

Rritet numri i turistëve holandez në Ohër

Alsat - 17.07.2011

Turistët holandez vitin e ardhshëm do të qëndrojnë në Ohër dhe Strugë me çmime pak më të larta se sa këtë viti, paralajmëroi numri “një” i Asociacionit hotelierik të Maqedonisë, Donço Tanevski.

Në Mal të Zi, 96.000 turistë

Koha.net

96.000 turistë në Mal të Zi

Yll Press

Investuesit në zona malore, 8 vjet pa taksa ndaj shtetit

Koha.net

Turizmi kulturor, mësim ende i pamësuar

Koha.net

ABC News Botasot ABC News Alsat Koha.net Yll Press Yll Press Idividi

13 artikuj të ndërlidhur »