TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-06-13 - 2011-06-19

Ne, 5 femrat që nuk na kundërshtoni dot

Panorama - 19.06.2011

Sashenka Jonuzi, Entela Prifti, Dhurata Haveri, Meriban Mullai dhe Marie Qiriazi janë 5 anëtarët e Kolegjit Zgjedhor, nga 8 që janë gjithsej. Një shumicë femërore që rastisi nga shorti ndërmjet dhjetëra gjyqtarëve nga e gjithë Shqipëria, ...

Rama:Proçesi u rikthye në tavolinën e kanibalizimit

Albnow

Ristani: Kolegji vlerësoi KQZ-në për votat e kontestuara

Albnow

Kolegji pranon padinë e LSI, përsëriten zgjedhjet në Qendër-Skrapar

24 orë

Prokuroria pushon hetimet për Arben Ristanin

24 orë

Albnow Koha.net Koha.net Panorama Koha.net Gazeta Start Alsat.tv Gazeta Start

155 artikuj të ndërlidhur »

Libi, NATO pranon goditjen gabimisht të rebelëve

Shekulli - 19.06.2011

Një avion i NATO-s ka goditur aksidentalisht dy ditë më parë një grup kryengritësish në zonën e Brega-s, në perëndim të Bengasit. Lajmin e ka konfirmuar vetë Aleanca mbrëmjen e të shtunës në një komunikatë për shtyp.

Libi, Tripoli akuzon NATO-n për vrasjen e civilëve

Alsat.tv

Libi, NATO heton pretendimet për vrasjen e civilëve

Gazeta Start

Libi, qeveria: 5 të vdekur nga sulmi i NATO-s

Shekulli

Libi, NATO heton deklaratën e qeverisë për vdekjet e civilëve

Shekulli

Evropaelire Evropaelire LajmiFundit Alsat LajmiFundit VOA Ora news Botasot

79 artikuj të ndërlidhur »

Probleme me kutitë, hapen 156 të parat

Shekulli - 19.06.2011

KQZ-ja dje nisi të vërë në zbatim vendimin e fundit të Kolegjit Zgjedhor, që urdhëronte hapjen e të gjitha kutive, në të gjitha Qendrat e Votimit në Tiranë, për të parë nëse ka fletë të hedhura në kutitë e gabuara, e për t’i numëruar ato ...

KQZ rinis numërimin e votave të kontestuara

Gazeta Start

KQZ, kode “të reja” dhe fletë të qendrave të tjera

Shekulli

Nis me vonesë procesi, KQZ do të hapë sonte 117 kuti

Shekulli

KQZ vazhdon rinumërimin në Tiranë, Basha 87 vota në avantazh

LajmiFundit

Albeu.com LajmiFundit Albeu.com Albeu.com 24 orë LajmiFundit Koha.net Ora news

75 artikuj të ndërlidhur »

Ja pse Gordon e la Shkupin jashtë agjendës

Shqipmedia - 19.06.2011

Kontesti i emrit dhe pasojat që mund t’i paraqesë vënia e përmendores së Lekës së Madh në raportet midis Shkupit e Athinës, kanë qenë tema kryesore e bisedimeve e ambasadorit të SHBA-ve në Shkup, Filip Riker dhe Peter Sorensenit të BE-së, ...

Aktuale Gordon: Jo ndarje, por ndryshim të status quo-së

Shekulli

Gordon viziton Kosovën

Shekulli

Pavarësia dhe tërësia territoriale e Kosovës të garantuara

Shqipmedia

Reeker e Sorensen, në raport urgjent në Prishtinë

Koha.net

Gazeta Start Top Channel Top Channel Idividi Koha e Re BalkanWeb Gazeta Start Alsat.tv

66 artikuj të ndërlidhur »