TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-01-10 - 2011-01-16

BE-ja, kritika Kosovës për zgjedhjet

Gazeta Start - 15.01.2011

Bruksel - Bashkimi Evropian ka bërë thirrje dhe një herë që autoritetet e Kosovës t'i adresojnë të gjitha akuzat për manipulim të zgjedhjeve dhe t'i vazhdojnë procedurat në procesin zgjedhor që nuk ka përfunduar ende.

Zgjedhjet, BE kritika Kosovës

Shekulli

BE-ja e kritikon Kosovën për procesin zgjedhor

Zhurnal

BE kritikon Kosovën për zgjedhjet

Shqipmedia

Ekspertët: Partitë e papërgjegjshme ndaj zgjedhjeve

Evropaelire

Yll Press Botasot Botasot Gazeta Start Evropaelire Koha.net Botasot BalkanWeb

19 artikuj të ndërlidhur »

17 të vrarë në Pakistan

Evropaelire - 15.01.2011

Zyrtarët policorë bëjnë të ditur se persona të paidentifikuar kanë vrarë së paku 17 veta një një qendër tregtare në Karaçi. Autoritetet pakistaneze thonë se në mesin e viktimave është edhe një gazetar i një televizioni lokal.

Pakistan: 17 të vrarë, ne mes tyre nje gazetar

Zhurnal

Pakistan: Së paku 17 të vrarë në Karaçi

Botasot

Akt terrorist në qendër tregtare, 17 të vrarë

Koha.net

Akt terrorist në Pakistan - 17 të vrarë

Telegrafi

Evropaelire Evropaelire Zhurnal Botasot Botasot Ina Zhurnal Idividi

19 artikuj të ndërlidhur »