TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-05-09 - 2011-05-15

Osama bin Laden ka qëndruar në Austri me pasaportë boshnjake

Alsat - 15.05.2011

Terroristi më i kërkuar në botë, të cilin njësitë speciale amerikane e kanë vrarë paradokohe në Pakistan, Osma bin Laden, gjatë viteve të 90-ta të shekullit të kaluar ka qëndruar në Austri, me ç'rast në vend ka arritur me pasaportë të ...

Aeroplan-mbajtësja që varrosi bin Ladenin, ankorohet në Manila

Evropaelire

Luftanija që varrosi në det Osama Bin Laden, “marinarët kyçin gojën”

LajmiFundit

Aeroplan-mbajtësja që varrosi bin Ladenin, ankorohet në Manila

Botasot

Bin Ladeni nuk ka jetuar i izoluar

Koha.net

Koha.net Paragrafi LajmiFundit Alsat Evropaelire LajmiFundit Botasot Koha.net

113 artikuj të ndërlidhur »

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve: Sot, rezultati përfundimtar

Shekulli - 15.05.2011

Pavarësisht se rezultati përfundimtar ka dalë, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban ende peng rezultatin përfundimtar. Ky institucion përmes zëdhënësit Arti Lushi bën të ditur se do të duhet ende kohë deri në daljen e të dhënave ...

Berisha: Do të presim rezultatin nga KQZ

Shekulli

Basha apo Rama kryetar bashkie? KQZ nis mbledhjen

Gazeta Start

Berisha në pritje të rezultatit të KQZ-së, vlerëson procesin

Shekulli

PS, Majko: KQZ të deklarojë sa më shpejt rezultatin përfundimtar

Shekulli

Shekulli Shekulli ikub DW Alsat Evropaelire Alsat ikub

59 artikuj të ndërlidhur »

PS do të qeverisë rreth 2.5 milionë shqiptarë, PD, rreth 650 mijë

Shekulli - 14.05.2011

Socialistët në zgjedhjet e 2011 kanë fituar gjithsej 38 bashki ndërsa demokratët 28 prej tyre. Këto janë shifrat zyrtare e dhëna nga KQZ-ja. Bashkitë e fituara nga PS janë bashkitë me numër më të madh banorësh, pra bashkitë e mëdha të ...

Tensionohet situata paszgjedhore në Tiranë, PD dhe PS shpallin fitore

Botasot

Rezultatet në rang kombëtar për partitë dhe koalicionet

Gazeta Start

Shqipëri: Votat në shkallë vendi

Botasot

Vota popullore, fitues koalicioni i djathtë

Botasot

Botasot Gazeta Start Shekulli Gazeta Start Koha e Re BalkanWeb Botasot BalkanWeb

51 artikuj të ndërlidhur »