TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-04-11 - 2011-04-17

Cana refuzon Lazion

Ina - 17.04.2011

Mesfushori kosovar Lorik Cana ka refuzuar skuadrën e Lazios, pasi dëshiron të mbetet në radhët e Galatasarayt, shkruan të shtunën gazeta turke "Hurriyet".

Lorik Cana refuzon Lazion për Gallatasarajn

LajmiFundit

Cana refuzon Lazion

Koha.net

Lazio heziton për Lorik Canën, në garë futet edhe Inter

ikub

Edhe Interi në garë per Canën

Paragrafi

Shqipmedia BalkanWeb Ina Gazeta Start ikub LajmiFundit Ina BalkanWeb

16 artikuj të ndërlidhur »

Të fshehtat e Kimit

Botasot - 17.04.2011

Kim Kardashian, një nga femrat më të bukura në botë që të gjithë femrat e kanë zili. Ka edhe ato të fshehtat e saj, sidomos gjatë një parakalimi në rrugë duke shkuar në një show televiziv i shfaqet pa dashur nën fustan një korse gjigante ...

Ooops Kim Kardashian mban kilota

ikub

Kardashian në ballinën e revistës “Cosmopolitan”

Shqipmedia

Kim Kardashian kontrollon format e saj nën një korse

Koha.net

Kim Kardashian kontrollon format e saj nën një korse

Yll Press

Lajmetsot Telegrafi Spiun ikub Telegrafi Spiun ikub Koha.net

16 artikuj të ndërlidhur »

Rama në njësinë nr.10, prezanton Enada Alikaj

Shekulli - 17.04.2011

Kreu i Partisë Socialiste ka prezantuar sot kandidaten e "Aleancës për të ardhmen" në njësinë numër 10 në kryeqytet, Enada Alikaj. Në fjalën e tij kreu socialist tha se sot kemi shumë arsye për të qenë krenar për punën që kemi realizuar ...

Rama: Qeveria po përbalt punën e Bashkisë, unë jam krenar

LajmiFundit

Rama: Taksat e bashkisë më të ulëta se ato të qeverisë

Botasot

Rama në njësinë nr. 10: Qeveria fushatë baltosje ndaj Bashkisë

BalkanWeb

Rama në njësinë nr.4: Beteja me varfërinë dhe papunësinë

Shekulli

ikub Top Channel LajmiFundit Albnow Top Channel LajmiFundit Botasot BalkanWeb

16 artikuj të ndërlidhur »

FBKSH: AKSH nuk vepron në Kosovë e Shqipëri, por në vise tjera

Telegrafi - 16.04.2011

Fronti i Bashkuar Kombëtar Shqiptar ka mbajtur një konferencë për shtyp në një ndërtesë në qendër të Prishtinës, ndërsa vlerësuan se do të angazhohen që politikisht t’i bashkojnë të gjitha trojet shqiptare, ashtu siç kanë qenë dikur.

Identifikohen pjesëtarët e AKSH-së

Ina

Dalja e AKSH-së, shfaqje teatrale

Ina

Dalja e AKSH-së, shfaqje teatrale

Koha e Re

AKSH-ja “aktroi” në Drenas

Koha.net

Koha e Re Koha.net Gazeta Start Ina Shqipmedia Paragrafi Telegrafi Yll Press

15 artikuj të ndërlidhur »

Erkand Qerimaj n/kampion Europe, kthehet në Shqipëri me dy medalje

LajmiFundit - 17.04.2011

Peshëngritësi i njohur shqiptar, Erkand Qerimaj ka sjellë mbrëmë dy medalje në Tiranë. Njërën që vitin e kaluar iu mohua nga një sportist, i cili më pas rezultoi me doping, si dhe medaljen e argjendtë, të fituar si nënkampion i Evropës në ...

Erkandi kthehet në Tiranë me dy medalje

Koha.net

Peshëngritje, Shaqiri: Humbëm tre medalje në Europian

ikub

Qerimaj zhgënjen në Europian

Yll Press

Qerimaj zhgënjen në Europian

Botasot

Gazeta Start Gazeta Start Alsat Top Channel LajmiFundit Botasot Botasot ikub

15 artikuj të ndërlidhur »

Thaçi: Shqiptarët në Maqedoni me probleme më të mëdha

Ina - 17.04.2011

Kryetari i PDSH-së, Menduh Thaçi ka theksuar se shqiptarët e Maqedonisë mbeten me numrin më të madh të problemeve të pazgjidhura. Thaçi ka shfaqur bindjen se këto probleme njëherë e përgjithmonë do të zgjidhen.

Menduh Thaçi i shqetësuar me gjendjen e shqiptarëve në Maqedoni

Botasot

Kryetari i PDSH-së takoi Ambasadoren gjermane

Lajm

( Ekskluzive ) Menduh Thaçi: “Marrëveshjen Politike e kam të shenjtë”

Shqipmedia

Thaçi premton ndryshime

Ina

Ina Shqipmedia Ina Ina Shqipmedia Lajm Koha e Re Lajm

15 artikuj të ndërlidhur »

Pas Kalasë qëndron strategjia e dëbimit të shqiptarëve

Lajm - 17.04.2011

Në një intervistë për “Lajm”, Kryetari i “Lëvizjes Qytetare “Zgjohu” flet për iniciativën e re që ndërmori kjo lëvizje, takimet me liderët politik shqiptar, ngjarjet në Kalanë e Shkupit LAJM: Cili është qëllimi i iniciativës së fundit ...

Realiteti: Zgjohu megafoni i BDI-së

Shqipmedia

Realiteti: Zgjohu megafoni i BDI-së së Ali Ahmetit

Ina

BDK vazhdon të mbështes nismën ‘Koha për Bashkim’

Lajm

“ZGJOHU!” dhe BDSH për nismën “Koha për Bashkim”

Ina

Ina Botasot Lajm Ina Ina Lajm Ina Ina

14 artikuj të ndërlidhur »