TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-04-11 - 2011-04-17

Reshje bore në zonat malore, bien temperaturat

Gazeta Start - 14.04.2011

Kukës – Zona malore të vendit si Verilindja dhe Juglindja, janë përfshirë nga temperatura të ulëta orët e fundit si dhe reshje bore. Gjatë pasdites së djeshme dhe gjatë natës, sasi të konsiderueshme bore ranë në qytetin e Kukësit dhe në të ...

Dëborë në Kukës dhe Dibër

Top Channel

Dëborë në Kukës dhe Dibër

Ina

Reshjet e dëborës përfshijnë Bulqizën

ikub

Mot i ftohtë në veri të vendit, reshje bore edhe në Bulqizë

LajmiFundit

Top Channel BalkanWeb Yll Press Botasot Shekulli Gazeta Start ikub Top Channel

18 artikuj të ndërlidhur »

1 ditë si kryeministër

Shekulli - 17.04.2011

Shitja e 2 vajzave të vogla nga i ati, për të kënaqur epshet e disa pedofilëve ruralë, më ka rrëqethur. Nga të gjitha krimet, dhuna, e aq më tepër seksuale ndaj fëmijëve, më duket më çnjerëzori. Sepse, fëmijët nuk i kanë bërë keq askujt.

Babai-tutor: Vajzat janë ngacmuar seksualisht

Shekulli

Burg babait-tutor dhe dy të akuzuarve për pedofili

Shekulli

Korçë, gjykata: Burg babait mostër, prostituoi vajzat e mitura

LajmiFundit

Babai “tutor” i dy vajzave mohon akuzat

Top Channel

BalkanWeb Shekulli ikub Shekulli Shekulli ikub LajmiFundit Top Channel

18 artikuj të ndërlidhur »

Aksidentohet një autobus në Gjermani

Koha.net - 16.04.2011

Berlin, 16 prill - Njëzetë e pesë persona kanë marrë plagë sot, kur një autobus doli nga rruga në provincën gjermane Saksonia, njoftoi policia. Autobusi ka udhëtuar nga Drezdeni për në Erfurt. Të plagosurit janë dërguar në spital.

Shkodër, zjarri djeg ndërtesën dykatëshe, shkak energjia elektrike

Shekulli

Shkodër, zjarr në një shtëpi dykatëshe

Top Channel

Autobusi më i shpejtë në botë

Top Channel

Autobusi më i shpejtë në botë!

Idividi

Alsat Koha e Re Koha.net Yll Press Yll Press Koha.net Gazeta Start ikub

17 artikuj të ndërlidhur »

Lady Gaga zemëron besimtarët katolikë

Koha.net - 17.04.2011

Los Angeles, 17 prill – Këngëtarja kontroverse amerikane, Lady Gaga, përsëri është në qendër të vëmendjes së publikut. Fituesja e Grammyt ka bërë së fundmi singëllin “Judas”, dhe menjëherë ka shkaktuar zemërimin te besimtarët katolikë, të ...

Reagojnë producentët

Botasot

Gaga detyrohet ta lansojë më herët këngën

Telegrafi

Lady Gaga kundër operacioneve plastike

Top Channel

Pas rrëzimit në skenë, Lady Gaga bën striptizë mbi piano

LajmiFundit

Botasot Koha.net Spiun Top Channel ikub LajmiFundit Yll Press Botasot

17 artikuj të ndërlidhur »

Dështon Interi, fiton Milani – VIDEO

Shqipmedia - 17.04.2011

Futbollistët e Interit nuk do të arrijnë të mbrojnë titullin e kampionit të Italisë, pasi kanë pësuar humbje në udhëtim nga Parma 0:2, në xhiron 33 dhe tash kanë tetë pike më pak se sa lideri Milan që si vendës ka deklasuar Sampdorinë me ...

Milan mposht Sampdorian, Inter humbet ndaj Parmës

Top Channel

Milan mposht Sampdorian, Inter humbet ndaj Parmës

Ina

Milani lehtë me Sampdorian, humbin Interi e Roma

Lajm

Milani fiton 3 me 0 ndaj Sampdorias

Yll Press

Koha.net LajmiFundit ikub Koha.net ikub Ina Top Channel Lajm

17 artikuj të ndërlidhur »

Inter kërkon Tevez dhe Fabregas

Top Channel - 15.04.2011

Interi i sezonit të ardshëm do të rinisë nga Premier League. Sipas tabloidit britanik ‘Daily Mail’, klubi zikaltër po ndjek dy nga futbollistët më të mirë të kampionatit anglez: Carlos Tevez dhe Cesc Fabregas.

Interi ndjek Tevez-in dhe Fabregas-in

Lajm

Inter kërkon Tevez dhe Fabregas

Paragrafi

Inter kërkon Tevez dhe Fabregas

Botasot

Inter kërkon Tevez dhe Fabregas

Yll Press

Paragrafi Paragrafi Koha.net Telegrafi ikub Telegrafi Top Channel Lajm

16 artikuj të ndërlidhur »

Peja fiton derbin për t’u ngjitur në krye

Koha.net - 17.04.2011

Pejë, 17 prill - Lëndimet e Valdet Grapcit dhe të Vigan Radonit në çerekun e katërt rrezikuan seriozisht fitoren e Pejës kundër Bambit. Skuadra pejane të shtunën mbrëma në palestrën "Karagaçi" në Pejë mposhti Bambin me rezultat të ngushtë ...

BKT Superliga: Frika nga incidentet shtyn derbin e javës

Koha.net

Shtyhet derbi

Botasot

FBK-ja dhe Bambi...

Botasot

Safet Mustafa përjetë jashtë basketbollit

Botasot

Koha e Re Botasot Botasot Koha.net Ina Paragrafi Evropaelire Koha.net

16 artikuj të ndërlidhur »