TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-04-11 - 2011-04-17

El Clasico, Real Madridi 1 – 1 Barcelona

LajmiFundit - 17.04.2011

Mbyllet me rezultat të barabartë ndeshja mes Real Madridit dhe Barcelonës. Takimi u vendos në dy penallti të shënuara nga Lionel Messi në minutën e 53-të nga e cila Real Madridi luajti me 10 lojtarë pas daljes me karton të kuq të Abiol.

Reali dhe Barcelona ndahen në barazim – VIDEO

Shqipmedia

El clasico pa fitues

Alsat

Real-Barcelona, barazim Klasikja e parë

Top Channel

Real-Barcelona, barazim Klasikja e parë

Ina

Lajm LajmiFundit Lajmetsot Yll Press Shekulli Ina Ina Ina

53 artikuj të ndërlidhur »

Limaj: EULEX-i po hetohet

Gazeta Start - 17.04.2011

Prishtinë - Një institut evropian i pavarur është duke e hetuar EULEX-in. Edhe ata e kanë parë se unë jam simboli që EULEX-i ka bërë shkelje eklatante, tha në një intervistë për Radion Evropa e Lirë, Fatmir Limaj.

Kosovë, hetohet Eulexi-i

Shekulli

EULEX pezullon punonjësin e tij abuzues

Gazeta Start

Limaj: Po hetohet EULEX-i

Lajm

Limaj: EULEX-i nën hetime

Koha e Re

Ina LajmiFundit Top Channel Yll Press VOA Koha.net Botasot Telegrafi

53 artikuj të ndërlidhur »

Raul rikthehet në Kombëtaren e Spanjës?

Koha.net - 17.04.2011

Madrid, 17 prill – Sipas gazetës spanjolle Marca, seleksionuesi i kombëtares spanjolle Vincente del Bosque është duke menduar që sërish në kombëtare ta kthejë Raulin.

Schalke i ofron kontratë të re Neuerit

Koha.net

Raul dhe Schalke ëndërrojnë finalen

Botasot

Leonardo vërtet besonte në kualifikim

Koha.net

Shalke shkurorëzon Interin

ikub

Idividi Ina ikub Alsat Lajm Top Channel BalkanWeb Telegrafi

49 artikuj të ndërlidhur »

B.Fildishtë, hetohen ministra e gjeneralë

Top Channel - 16.04.2011

Zyrtarët në Bregun e Fildishtë po përpilojnë një listë të përbërë nga ministra, gjeneralë dhe gazetarë, të cilët do të arresohen dhe gjykohen për krime kundër njerëzimit, vrasje, korrupsion dhe nxitje të urrejtjes ndëretnike, lajmëroi ...

Bregu i Fildishtë, hetohet presidenti

Alsat

Twitter, Facebook - Banorët e Bregut të Fildishtë gjejnë metoda të reja ndihme

DW

B.Fildishtë, arrestohet aleati i Gbagbo-s

Top Channel

Bregu i Fildishtë: Vazhdojnë plaçkitjet dhe vrasjet

Botasot

Shekulli Top Channel Idividi Idividi Idividi Idividi Idividi ikub

48 artikuj të ndërlidhur »

Guardiola të zëvendësoj Ancelottin

Paragrafi - 17.04.2011

Guardiola të zëvendësoj Ancelottin Postuar më : 17 April, 2011 10:44:00 Sipas Mirror Football , Trajneri i Barcelonës Pep Guardiola do ta zëvendësoj Carlo Ancelottin tek Chelsea sezonin e ardhshëm .

Chelsea synon të shesë Drogban

Ina

Pep Guardiola objektiv i Abramovichit

Ina

Ancelotti: E dua këtë klub

Telegrafi

Chelsea synon të shesë Drogban

Koha.net

Koha.net ikub Telegrafi Telegrafi LajmiFundit LajmiFundit Shqipmedia Telegrafi

47 artikuj të ndërlidhur »

Topi: 'Kosova është projektuar si një shtet modern'

Alsat - 15.04.2011

Presidenti Shqipërisë Bamir Topi, i ka shprehur mirënjohje Turqisë lidhur me njohjen e Kosovës dhe për mbështetjen në rrugën e saj. Kosova është një shtet i ri, që është mëvetësuar në vitin 2008.

Topi: shteti i Kosovës po funksionon

Koha.net

Topi: Kosova është projektuar si një shtet modern

Botasot

Presidenti Topi kthen ligjin për akcizat

Shekulli

Topi pritet me entuziazëm në Stamboll: Nderohet me çmim

Gazeta Start

Shekulli Top Channel ikub LajmiFundit Albnow Koha e Re Botasot Botasot

39 artikuj të ndërlidhur »

Fushata ilegale e PD

Shekulli - 17.04.2011

Partia Demokratike po përpiqet të fshehë nga përballja me publikun anëtarët e kabinetit dhe figurat kryesore politike të PD-së, duke lënë gjithë hapësirën mediatike në funksion të ngjizjes së "personalitetit" të Lulëzim Bashës.

Aksident në Lushnjë, dy të plagosur

Shekulli

Lushnje, makina përplaset me kamionçinën, 2 të plagosur

ikub

Aksident në Lushnje-Rrogozinë, mbeten dy të plagosur

LajmiFundit

Berisha: Të shmangen incidentet gjatë fushatës

BalkanWeb

Gazeta Start Shekulli Gazeta Start Shekulli Albnow ikub Ina Top Channel

39 artikuj të ndërlidhur »