TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2011-04-11 - 2011-04-17

Kan: Nuk ka plane për ristrukturim të borxhit grek

Ina - 17.04.2011

Drejtori ekzekutiv i Fondit Monetar Ndërkombëtar (FMN), Dominik Stros-Kan, deklaroi se nuk ekzistojnë plane për ristrukturim të burxhit të Greqisë edhe krahas druajtjeve në tregjet financiare se kjo mund të ndodh, transmetuan agjencitë.

FMN dhe zyrtarët grekë: nuk ka planifikim të ristrukturimit të borxhit

SETimes

Ministri gjerman-Greqise: Lexoni mirë deklaratat

ikub

Greqi, ministri gjerman: Lexoni mirë deklaratat

BalkanWeb

Rreziku nga rritja e borxhit

Top Channel

VOA Evropaelire Top Channel ikub BalkanWeb Botasot VOA Botasot

13 artikuj të ndërlidhur »

Kili thotë se Klaus e mori stilolapsin unik

Evropaelire - 14.04.2011

Pamjet televizive ku shihet presidenti i Çekisë, Vaclav Klaus, gjatë vizitës shtetërore në Kili duke "vjedhur" një stilolaps, kanë rezultuar me aksionin "T'i dërgojmë presidentit tonë stilolapse që të mos detyrohet të vjedhë".

Presidenti çek vjedh… një stilolaps

Idividi

Kili thotë se Klaus e mori stilolapsin unik

Botasot

Kili thotë se Klaus e mori stilolapsin unikal (Video)

Telegrafi

Kili thotë se Klaus e mori stilolapsin unikal

Koha.net

Gazeta Start Mnogoo VOA Top Channel Lajm Shqipmedia ikub Telegrafi

13 artikuj të ndërlidhur »

Napoli mundet në shtëpi nga Udinese 1-2

LajmiFundit - 17.04.2011

Napoli mundet në Udineze në një rezultat surprizë. Takimi i vlefshëm për Seria A, përfundoi me humbje për skuadrën pretendonte të Napolit e cila u mund me rezultat 1-2.

Fiorentina kërcënohet nga Juventusi

Botasot

Edhe Napoli gabon

Telegrafi

Napoli nuk do të shesë yjet e tij

Botasot

Napoli nuk do të shesë yjet e tij

Top Channel

Koha.net Shekulli Lajm Botasot ikub Top Channel Yll Press BalkanWeb

13 artikuj të ndërlidhur »

Idrizi në Fier: PDIU, surpriza e këtyre zgjedhjeve

Gazeta Start - 13.04.2011

Fier – Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet zhvilloi një takim me simpatizantë në qytetin e Fierit, ku kërkoi mbështetje në zgjedhjet e 8 Majit. Kryetari Shpëtim Idrizi deklaroi se PDIU do të jetë surpriza e këtyre zgjedhjeve, ndërkohë që ...

Idrizi, konfirmon mbështetjen për kandidatin e mazhorancës në Fier

Botasot

Idrizi: Rezultati i PDIU, surpriza e vërtetë më 8 maj

BalkanWeb

PDIU, fushatë në Durrës

Shekulli

PDIU në Fier: Simboli ynë flamuri i kombit, jo flamujt partiakë

LajmiFundit

Ina Botasot BalkanWeb Shekulli Gazeta Start ikub Ina BalkanWeb

13 artikuj të ndërlidhur »

Oferta nga Kroacia, Kuzhe vendos në qershor

Gazeta Start - 12.04.2011

Trajneri i kombëtares shqiptare, Josip Kuzhe, pasi ka folur pa rezerva për jetën e tij personale, për problemet që ka kaluar për shkak të pasionit për lojërat e fatit, ka zbuluar synimet për të ardhmen.

Josip Kuzhe kërcënon: FSHF-në e pres deri në qershor

ikub

Kuzhe kërcënon: FSHF-në e pres deri në qershor

Ina

Kuzhe: Si humba shtëpinë e miliona dollarë në baste

Shqipmedia

Kuzhe kërcënon fshf

Alsat

LajmiFundit BalkanWeb Botasot Yll Press Yll Press Gazeta Start Shekulli

12 artikuj të ndërlidhur »