TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2010-09-06 - 2010-09-12

Clijsters fituese e garës së tenisit US Open

Ina - 12.09.2010

Kim Clijsters nga Belgjika fitoi garën e tenisit US Open në Nju Jork. Në ndeshjen e finales fituesja edhe e vitit të kaluar mposhti rusen Vera Svonareva me rezultatin 6:2 dhe 6:1 në ...

Klijsters, fitore pa vuajtje në finalen e US Open

Top Channel

Nadal-Djokovic, finalja e US Open

Telegrafi

Clijsters fiton US Open

Telegrafi

Kim Clijsters, fituese në US Open

Koha.net

Botasot Koha.net Gazeta Start Idividi Top Channel Telegrafi Telegrafi Gazeta Start

29 artikuj të ndërlidhur »

Real Madrid bën gati ofertën për Wayne Rooney

Paragrafi - 12.09.2010

Kohëve te fundit sulmuesi anglez Rooney është i perfshirë në një skandal që e lidhë atë me një prostitutë.Ai madje nuk u paraqitë fare në ndeshjën kundër Evertonit, ndeshje të cilën Mancha barazojë 3-3 pas një ndeshje tejet dramatike.Mirpo ...

Kërkojnë privatësi

Lajmetsot

Ferguson e kursen Rooneyn nga fyerjet

Koha.net

Ferguson e kursen Rooneyn nga fyerjet

Lajmetsot

Reali, superofertë për Rooneyn

Telegrafi

Top Channel Telegrafi Telegrafi Telegrafi Ina LajmiFundit LajmiFundit Top Channel

27 artikuj të ndërlidhur »

Tërmeti 5 ballë në Korçë, banorët në panik. Nis evidentimi për dëmet

Shekulli - 12.09.2010

KORÇË- Tërmeti që tronditi pasditen e djeshme zonën e Korçës ka bërë që banorët ta kalojnë natën me frikën e përsëritjes së lëkundjes. Tërmeti më fuqi 5 ballë i shkallës Rihter është regjistruar rreth orës 17.47 të pasdites së të shtunës ...

Devoll, 7 banesa dëmtohen nga tërmeti

Gazeta Start

Tërmeti në Korcë dëmtohen 7 banesa në fshatin Baban

24 orë

Tërmeti në Korcë, 5 shtëpi të demtuara

Top Channel

Tërmeti në Korcë dëmtohen 7 banesa në fshatin Baban

BalkanWeb

Yll Press Lajmetsot Top Channel 24 orë BalkanWeb Botasot Telegrafi Koha.net

27 artikuj të ndërlidhur »

Njohja nga Hondurasi, falë lobimit të Behgjet Pacollit

Botasot - 12.09.2010

Institucionet e Kosovës nuk i kanë koordinuar aktivitetet lobuese me kreun e kësaj partie, Behgjet Pacolli dhe se nuk kanë pranuar që ai të jetë pjesë e delegacionit shtetëror të Kosovës në Nju Jork, thanë drejtuesit e Aleancës Ko- sova e ...

Baci në aksion

Lajmetsot

AKR: Institucionet injorojnë lobimin e Pacollit

Ina

Rrëfimi i Pacollit për OKB-në

Lajmetsot

AKR: Po injorohen aktivitetet lobuese të Pacollit

Telegrafi

Botasot Botasot Yll Press Koha.net Ina Paragrafi Telegrafi Koha.net

25 artikuj të ndërlidhur »

Katari njeh Kosovën

Idividi - 10.09.2010

Prishtinë, 7 shtator 2010 (MIA) - Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, ka thënë se i është konfirmuar njohja e Republikës së Kosovës si shtet i pavarur dhe sovran nga Katari.

Katari njeh Kosovën

Shekulli

Katari njeh zyrtarisht pavarësinë e Kosovës

Gazeta Start

Katari njeh Republikën e Kosovës

Ina

Katari njeh pavarësinë e Kosovës

Paragrafi

LajmiFundit Alsat Top Channel Shqipmedia Ina Telegrafi BalkanWeb Lajmetsot

25 artikuj të ndërlidhur »