TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2010-07-12 - 2010-07-18

Aksidenti, dyshohet gabim njerëzor

Shekulli - 18.07.2010

PUKË - Aksidenti dyshohet të ketë ndodhur si pasojë e humbjes së kontrollit nga drejtuesi i mjetit. Kjo është e vetmja gjë që konfirmohet jozyrtarisht nga policia e qarkut të Shkodrës, teksa vijojnë hetimet për aksidentin që mori 14 jetë ...

Aksidenti, Krasniqi: Kosova bashkëndjen dhimbjen

Gazeta Start

Ekspertiza: Shoferi humbi kontrollin e autobusit

Gazeta Start

Ekspertiza: Shoferi humbi kontrollin e drejtimit të autobusit

Shekulli

Topi viziton të plagosurit, apel drejtuesve të mjeteve:Mbroni jetën

Shekulli

BBC Shekulli 24 orë 24 orë 24 orë Evropaelire Albeu.com Top Channel

103 artikuj të ndërlidhur »

Ekspertët e PS: Variantet për hetimin e fletëve

Shekulli - 17.07.2010

Mblidhen juristët socialistë. Fillon përgatitja për projektvendimin mbi Komisionin e ri Hetimor TIRANË - Partia Socialiste po shqyrton përmes ekspertëve të saj teknikalitetet e mundshme për të bërë transparencën e zgjedhjeve përmes hapjes ...

Negociatat PD-PS, një fundjavë reflektimi

Shekulli

Negociatat, shtyhet takimi Ruçi-Patozi

Ina

Draft-rezoluta, sot takim Patozi-Ruçi

Gazeta Start

Shtyhet takimi mes Patozit e Ruçit. Palët, hapësirë për reflektim

Shekulli

Albeu.com DW Shekulli Ina SETimes Botasot Shekulli Gazeta Start

83 artikuj të ndërlidhur »

Kriza, PS: Ndryshimet në buxhet, thellojnë varfërinë

Shekulli - 18.07.2010

Beqja: Berisha numëron si punësim të ri sa herë që Damir Fazlliç vjen në Tiranë e sa herë largohet. Kriza ka sjellë varfërim dhe buxheti i ndryshuar e thellon këtë TIRANË - Partia Socialiste vlerësoi dje se buxheti i ndryshuar thellon ...

Buxheti, gërshërë mbi prioritetet

Top Channel

Ribalanci i shpëton kompanitë maqedonase

Lajm

Ministria e Shëndetësisë: Nuk janë shkurtuar mjetet për mbrojtje parandaluese shëndetësore

Idividi

Rama: Shkurtimet ne buxhet, masa dramatike per ekonomine

Albeu.com

BalkanWeb Idividi Idividi Botasot Koha.net Shekulli Top Channel Alsat

49 artikuj të ndërlidhur »

IPOL: EULEX-Qeveri, mosmarrëveshje për korrupsionin

Gazeta Start - 18.07.2010

Prishtinë - Definimi i rolit të vet si dhe përmirësimi i imazhit, mbetet një nevojë thelbësore për EULEX-in. Edhe pse i ngarkuar me ndërtimin e një sundimi të ligjit të fort dhe efektiv në Kosovë dhe për të luftuar korrupsionin dhe krimin ...

EULEX: Do të vijojnë arrestime në veriun e Kosovës

SETimes

IPOL: EULEX-i dhe Qeveria, mosmarrëveshje për korrupsionin

Telegrafi

Kuçi-Ivanoviq ndajnë qëndrime të kundërta për veriun

Shekulli

EULEX-i paralajmëron arrestime

Gazeta Start

Top Channel Lajmetsot Botasot Lajmetsot Koha.net Albeu.com Alsat Evropaelire

48 artikuj të ndërlidhur »