TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2010-04-12 - 2010-04-18

Mancini akuzon Mourinhon

Telegrafi - 18.04.2010

Ish-trajneri i Interit, Roberto Mancini, ka akuzuar pasuesin e tij Jose Mourinho, duke pohuar se portugezi po i shfrytëzon beneficionet e punës së palodhshme të dikujt tjetër.

Për çka Mancini akuzon Mourinhon?

Botasot

Mancini: Vendi i katërt, domosdoshmëri

Telegrafi

Mancini: Tevez do të bëhet edhe më i mirë

Telegrafi

Tevez është i shkathët

Botasot

Telegrafi Albeu.com Telegrafi Top Channel Koha.net Telegrafi

11 artikuj të ndërlidhur »

United mposhte Cityn (VIDEO)

Albeu.com - 18.04.2010

Mesfushori anglez Paul Scholes ka realizuar gol në minutën e tretë të lojës shtesë, për t'i siguruar Manchester Unitedit fitore në derbin lokal kundër Manchester Cityt me rezultat 1:0.

Scholes dhe Neville janë homoseksual?

Spiun

Ronaldo: Nuk i mungoj Unitedit

Telegrafi

Premier League, United fiton derbin e Manchester

Top Channel

Scholes vazhdon kontratën me Man. Utd

Koha.net

Telegrafi Botasot Yll Press Koha.net Telegrafi Botasot

11 artikuj të ndërlidhur »