TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2010-04-12 - 2010-04-18

Trepça kërkon fitore për të ruajtur kreun

Koha.net - 18.04.2010

Prishtinë, 18 prill - Skuadra e Trepçës duhet ta mposhtë Drenicën për të realizuar synimin që të vazhdojë të kryesojë edhe më tutje klasifikimin në Raiffeisen Superligën e Kosovës në futboll.

Në Bardhosh caktohet kundërshtari i kampiones

Koha.net

Në finale Sigal Prishtina-Trepça

Botasot

Prishtina rrëmben një pikë në Ferizaj

Botasot

Ferizaj- Prishtina 1:1 (0:1)

Koha.net

Botasot Botasot Botasot Botasot Koha.net Koha.net Botasot Botasot

17 artikuj të ndërlidhur »

Vatikani, Graçanica dhe Gazimestani!

Shqipmedia - 17.04.2010

Nga Behxhet Sh.Shala Djepi i Serbisë në Vatikan Sipas disa medieve, përkatësisht sipas gazetës ” Blic” të Beogradit, e cila thirret në agjencinë katolike “Kathpress”, kardinali i Kishës Katolike dhe ...

“Respekti” i Kardinalit për xhelatët serbë

Botasot

Kishën Ortodokse Serbe është mbi shtetin e Kosovës

Botasot

Vatikani sqaron skandalet seksuale

Top Channel

Djepi i Serbisë në Vatikan

Botasot

Lajm Top Channel Ina Alsat Botasot Koha.net Botasot Botasot

16 artikuj të ndërlidhur »

Takim i kryetarit të BFI-së me kreun shtetëror

Idividi - 16.04.2010

Shkup, 15 prill 2010 (MIA) - Kryetari i Bashkësisë Fetare Islame Haxhi Sulejman efendi Rexhepi një ditë më parë, me bashkëpunëtorët e tij realizoi një takim me presidentin Gjorge Ivanov dhe me ...

BFI nuk merr pjesë në konferencën për dialog ndërfetarë

Lajm

Ndërtimi i kishës dhe xhamisë pas zgjedhjeve

Gazeta Start

Kisha dhe xhamia pas zgjedhjeve

Lajm

Kisha dhe xhamia ne qendren e Shkupit, pas zgjedhjeve

Albeu.com

Ina Alsat Telegrafi Yll Press Koha.net Idividi Idividi Idividi

16 artikuj të ndërlidhur »

Obama dhe Medvedev, kimi personale në punë?

Evropaelire - 18.04.2010

Gjatë vizitës së tij këtë javë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, presidenti rus, Dimitri Medvedev, tha se që kur ai dhe presidenti Barak Obama kanë kaq shumë çështje në agjendën e tyre, ndoshta ata ...

Obama dhe Medvedev, kimi personale në punë?

Botasot

Medvedev: U ndërpre skenari negativ në Kirgistan

Idividi

Medvedevi dekoroi Gligorovin

Alsat

Medvedev në mision tregtar në Argjentinë

Evropaelire

Botasot Evropaelire Alsat Ina Idividi Botasot Yll Press Top Channel

15 artikuj të ndërlidhur »