TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2009-11-09 - 2009-11-15

Vdes Patriarku Pavle

BBC - 15.11.2009

Kreu i Kishës Serbe Ortodokse, Patriarku Pavle ka vdekur në Beograd në moshën 95 vjeçare. Ai ishte shtruar në spital para dy viteve kur gjendja e tij ...

Vdes Patriarku serb Pavle

Evropaelire

Vdes Patriku serb Pavle

Albeu.com

Vdes kreu i Kishës Ortodokse Serbe

SETimes

Vdiq patriku serb Pavle

Alsat

Evropaelire Koha.net Botasot

8 artikuj të ndërlidhur »

Bunjaku i kënaqur

Botasot - 15.11.2009

Përfundoi kampi i Përfaqësueses “A” në futboll, ku për tri ditë përzgjedhësi Albert Bunjaku, me bashkëpunëtorët e tij, punuan në pasimet dhe pranimet e shpejta ...

Bunjaku 45, Behrami 28 minuta kundër Norvegjisë

Botasot

Bunjaku debuton kundër Norvegjisë

Botasot

Punët po lëvizin më shpejt...

Botasot

Do ta shfrytëzoj rastin

Fakti

Fakti Albeu.com Botasot

8 artikuj të ndërlidhur »