TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2009-11-09 - 2009-11-15

VfL Gummersbach-Kastrioti 48:21

Botasot - 14.11.2009

Hendbollistët e Kastriotit pësuan debakël në ndeshjen e parë si mysafirë i skuadrës gjermane, VfL Gummersbach, me rezultat 48:21, ndeshje e vlefshme e rrethit ...

VfL Gummersbach deklasoi Kastriotin

Botasot

Kundër superfuqisë evropiane

Botasot

Të shtunën në orën 19.00 Gummersbach-Kastrioti

Botasot

Hendboll, Kastrioti të premten niset drejt Gjermanisë

Koha.net
5 artikuj të ndërlidhur »

Huntelaar e mirëpret Beckhamin në Milan

Koha.net - 15.11.2009

Sulmuesi holandez i Milanit, Klaas-Jan Hunetlaar, thotë se ardhja e mesfushorit anglez David Beckham do të ndihmojë atë dhe gjithë skuadrën e Milanit.

Galliani: Huntelaar nuk largohet

Telegrafi

Huntelaar dëshiron të mbetet në Milan

Koha.net

Huntelaar në Tottenham?

Botasot

Huntelaar më pranë Tottenhamit

Telegrafi
5 artikuj të ndërlidhur »

Nëntë ujgurë ekzekutohen në Kinë

Koha.net - 10.11.2009

Pekin, 10 nëntor - Ekzekutimet e nëntë ujgurëve tashmë kanë ndodhur. Njoftimet nga Kina thonë se nëntë vetë janë ekzekutuar në lidhje me trazirat etnike të ...

Nëntë vetë egzekutohen në Kinë

BBC

Kina ekzekutoi 9 vetë për trazirat etnike

Evropaelire

Nëntë ujgurë ekzekutohen në Kinë

Alsat

Nëntë vetë ekzekutohen në Kinë

Telegrafi
5 artikuj të ndërlidhur »