TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2009-09-07 - 2009-09-13

Nju Jorku përkujton 11 shtatorin

Evropaelire - 11.09.2009

Nju Jorku do të shënojë përvjetorin e tetë të sulmeve mbi Qendrën Botërore Tregtare. Ceremonia do të mbahet në vendin ku qëndronin kullat për të nderuar 3 mijë ...

Nju Jorku kujton 11 shtatorin e 2001-shit

Alsat

Nju Jorku kujton 11 shtatorin

Lajm

Nju-Jorku kujton sulmin e 11 shtatorit

Idividi

SHBA-të përkujtojnë viktimat e 11 shtatorit

Telegrafi

Botasot

6 artikuj të ndërlidhur »

Përfundoi Festivali i Venecias

Botasot - 12.09.2009

Një ndër festivalet më të mëdha të filmit në Evropë, ka përfunduar dje nën defilimin e emrave të njohur të kinematografisë botërore.

Festivalet e pavarura

VOA

Nesër përfundon festivali '9/11'

Botasot

Festivali i Venecias dhe politika

Botasot

Vetëm në gjuhën shqipe

Botasot
5 artikuj të ndërlidhur »