TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2009-09-07 - 2009-09-13

Muzika do të mësohet shqip

Lajm - 13.09.2009

Pas shumë përpjekjeve për hapjen e paraleles shqipe në shkollën e mesme të muzikës “Ilija Nikollovski – LUJ” më në fund u arrit ky qëllimi dhe pas shumë viteve ...

Nxënësit në Tiranë mësim me turne edhe këtë vit shkollor

Botasot

Beja uron nxënësit për nisjen e vitit të ri shkollor

Botasot

Shkollat furnizohen me sapunë special

Lajm

Qazimi: Protestat në arsim me prapavijë politike

Lajm

Ina Ina Botasot Botasot Lajm Ina Alsat Telegrafi

19 artikuj të ndërlidhur »

Shqipëria barazon rezultatin me Danimarkën!

Idividi - 10.09.2009

Tiranë - Përfaqësuesja jonë e futbollit arriti të marrë një barazim 1-1 përballë Danimarkës në “Qemal Stafa”, në kuadër të eliminatoreve të botërorit “Afrikë e ...

Jo pak hidhërim në radhët e danezëve

Botasot

Kuzhe: Mund të fitonim, Bendtner i pikëlluar

Botasot

Bendtner i pakënaqur me paraqitjen e Danimarkës

Botasot

Formacioni kuqezi anti-Danimarke

Ina

Ina Alsat Lajm Alsat Botasot Telegrafi Botasot Botasot

18 artikuj të ndërlidhur »