TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sporte te tjera

Nadal triumfon në Romë, mposht Djokoviç në finale

SuperSport - parë: 6 orë

Rafael Nadal mbrojti me sukses trofeun në “Qytetin e Përjetshëm” dhe “Mbreti i fushave me dhe” e bëri këtë duke thyer në finale pikërisht numrin 1 të botës Novak Djokoviç.

Tenis, Nadal “pushton” Romën për herë të 9

Top Channel

Gjokoviç dhe Nadal, kërkojnë titullin në Romë

Alsat

Tenis/ Rafael Nadal fiton turneun e Romës për herë të 9-të

Java News
4 artikuj të ndërlidhur »

Maxharraj më i miri në Greqi

Zeri - parë: 15 orë

Nënkryetari i Komitetit Olimpik të Kosovës, Gazmend Maxhuni, ka bërë të ditur se në Corfu të Greqisë ka përfunduar kampionati ballkanik në bodibilding, ku përfaqësuesit tanë kanë arritur suksese të ...

Kosova kthehet me katër medalje nga Greqia

Telegrafi

Kosova i fiton 4 medalje në Greqi

Gazeta Express

Bodybuilding, Kosova fiton 4 medalje në Greqi

Albeu.com

Portalb

5 artikuj të ndërlidhur »

Erza Muminoviq fiton medaljen e bronztë në Kupën “IJF World Tour”

Telegrafi - 18.05.2019

Xhudistja e re nga Kosova, Erza Muminoviq ka vazhduar me suksese me medalje në sportin që ajo nga reprezenton. Medalistja e bronztë Olimpike për të reja, Erza Muminoviq, ka fituar sot (e shtunë) ...

Erza Muminoviq merr medaljen e bronztë në Poloni

Gazeta Express

Muminoviq e bronztë në Poloni

Koha.net

Edhe një shkëlqim i Erzës, kësaj radhe në Poloni

Botasot

Zeri

5 artikuj të ndërlidhur »

Real Madrid 0-2 Betis, notat e lojtarëve: Llorente dhe Nacho dëshpërojnë me paraqitjen e tyre

Telegrafi - parë: 14 orë

Real Madrid ka pësuar një tjetër hunbje në La Liga. Në ndeshjen e fundit këtë edicion në La Liga, Los Blancos pësuan humbje me rezultat 0-2. Loren dhe Jese ishin autorët e dy golave për ekipin ...

Fati Vejseli fitues i “Margaritarit të Maqedonisë”

InfoSport - parë: 14 orë

Fati Vejseli nga Shkupi është fitues i edicionit të 43-të të turneut “Margaritari” që u zhvillua këtë fundjavë në Shkup. Mundësi më i mirë i vendit në këtë turne shpall Elmedin Sejfullahu, ndërsa ...

Uilderi si Tajsoni dikur, nokautoi kundërshtarin për dy minuta (VIDEO)

InfoSport - parë: 13 orë

Deontej Uilder ka nokautuar Diminik Breazili pas vetëm pak më shumë se dy minuta në luftën që u zhvillua në “Barclay Center” në Nju Njork, shkruan “infOSport.mk”.

Uajllder mbron titullin , nokauton Breazilin

Alsat
2 artikuj të ndërlidhur »

Manchester United ka gati ofertën për Ryan Sessegnon

Telegrafi - 18.05.2019

Ryan Sessegnon është njëri nga futbollistët më të talentuar në Angli. Mbrojtësi i majtë ka luajtur këtë edicion për herë të parë në Ligën Premier dhe ka pasur paraqitje mjaftë të mira.

Man Utd në bisedime për Sessegnon

VeqSport
2 artikuj të ndërlidhur »