TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Futboll

FIFA zgjedh lojtarin më të mirë Belgjikë – Panama

Flaka - parë: 25 min

FIFA ka shpallur lojtarin e ndeshjes në takimin e parë të Grupit G, Belgjikë – Panamaja. Është sulmuesi i Manchester United, Romelu Lukaku që ka shënuar dy gola sonte për Belgjikën duke shkëlqyer për ...

KLASIFIKIMI: Belgjika dhe Anglia kryesojnë Grupin G

Gazeta Tema

Trajneri i Belgjikës flet pas fitores në Kupën e Botës

Lajmi.net

Trajneri i Belgjikës, Martinez: Jam i kënaqur me lojën e futbollistëve të mi, ishte ajo çfarë prisja

Telegrafi

SOT Lajmi.net Lajmi.net Alsat ABC News Lajmi.net Telegrafi InfoSport

50 artikuj të ndërlidhur »

Pancerët në ankth – skenaret që mund ta çojnë Gjermaninë në shtëpi qysh të shtunën!

Telegrafi - parë: 16 min

Pas fitores së Suedisë ndaj Koresë së Jugut, gjendja në kampin e Gjermanisë është alarmante. Në rast të një tjetër disfate të gjermanëve ndaj Suedisë të shtunën në ora 20:00 në Sochi, kampioni aktual ...

Nuk ndodhte prej 60 vitesh, Suedia mund të jetë “mallkimi” edhe i Gjermanisë

Mapo

Suedia mposht Korenë e Jugut 1-0 me “VAR”

RTSH

Suedia fiton pas 60 vjetëve ndeshjen e parë në Kupën e Botës

SOT

Lajmi.net Lajmi.net ABC News Lajm Lajmi.net Alsat InfoSport SOT

29 artikuj të ndërlidhur »

Sarri te Chelsea, e kryer

Telegrafi - parë: 36 min

Maurizio Sarri tashmë ka nënshkruar për dy vit me Chelsean dhe opsion për vitin e tretë, ndërsa Napolit do t’i paguhet edhe klauzola prej 5 milionë eurove.

Agjenti i Hysajt bën një hap pas: Napoli klub i madh, mund të rinovojmë

SuperSport

Chelsea e shkarkon Conten, e gjen pasuesin e tij

Lajmi.net

Agjenti: Hysaj e ka refuzuar Juventusin

Telegrafi

SuperSport Koha.net Lajmi.net

7 artikuj të ndërlidhur »

Merr zemër trajneri i Zvicrës, i ka dy fjalë për Serbinë

Antpress - parë: 1 orë

Trajneri i Zvicrës, Vladimir Petkovic ka folur menjëherë pas ndeshjes. Ekipi kombëtar i Zvicrës barazoi 1 me 1 ndaj Brazilit. Pas ndeshjes, trajneri boshnjak lavdëroi futbollistët dhe tha se do të ...

Pele anulon pjesëmarrjen në Kupën e Botës

Antpress

Sa është vlera e Zvicrës?

Antpress

Mediat braziliane e gozhdojnë Neymarin pas ndeshjes ndaj Zvicrës

Gazeta Express

Telegrafi BalkanWeb Lajm Mapo Koha.net Mapo Tetova Sot Java News

110 artikuj të ndërlidhur »

Fabregas s’ka dyshime, ky është futbollisti më i talentuar në Premierligë

Lajmi.net - parë: 2 orë

Eden Hazard është lojtari më i talentuar në Premierligë. Kështu ka deklaruar shoku i tij i skuadrës të Chelsea, Cesc Fabregas. Mesfushori spanjoll ka thënë se nuk ka asnjë dyshim rreth kësaj, dhe se ...

Dy vëllezër luajtën sot për Belgjikën

SOT

Hazard i thotë Real Madridit “eja më merr, nëse më do”

Telegrafi

Hazard i thotë Real Madridit “eja dhe më merr”

Tetova Sot

Gazeta Express Koha.net Portalb Portalb

8 artikuj të ndërlidhur »