TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Basketboll

Rahoveci pa qendër ndaj Bashkimit, plot katër lëndime

Telegrafi - parë: 1 orë

KB Rahoveci ka konfirmuar një varg lëndimesh para përballjes së parë të playoffit ndaj KB Bashkimit të enjtën në ora 19:30. Klubi Vreshtar në faqen zyrtare ka paralajmëruar përgatitjet për përballjen ...

Të mërkurën fillon playoffi i Superligës, priten ndeshje të zjarrta

Telegrafi

Të mërkurën fillon playoffi i Superligës, priten ndeshje të zjarrta

Almakos
3 artikuj të ndërlidhur »

Houstoni dhe Utah vetëm një fitore larg gjysmëfinaleve të playoffit

Telegrafi - parë: 8 orë

Houston Rockets ka shënuar fitore në udhëtim te Minnesota Timberwolves me rezultat 119-100 për të çuar epërsinë e serisë në 3-1 pas katër ndeshjeve dhe bilanc të njëjtë ka edhe Utah Jaz që mposhti pa ...

NBA, Rockets dhe Jazz një fitore larg kualifikimit

SuperSport

Houstoni dhe Utah vetëm një fitore larg gjysmëfinaleve të playoffit

Almakos
3 artikuj të ndërlidhur »

Peja siguron mbijetesën në Superligë

Koha.net - 23.04.2018

Peja ka siguruar mbijetesën në Superligë, në ndeshjen e fundit të edicionit të rregullt në basketboll. Në Pallatin e Sporteve, në Prishtinë, pejanët është dashur të djersiten shumë përballë Kerasan ...

Peja mbetet në Superligë, Penza e Bashkimi në finale te femrat

Koha.net

Peja mposht Kerasanin dhe siguron qëndrimin në Superligë

Telegrafi

Peja mposht Kerasanin dhe siguron qëndrimin në Superligë

Almakos
4 artikuj të ndërlidhur »

James shkëlqen në triumfin e Clevelandit, fitojnë edhe Milwaukee dhe Washington

Telegrafi - 23.04.2018

Kanë përfunduar ndeshjet e të dielës mbrëma në Play-Offin e NBA. Cleveland Cavaliers kësisoj ka arritur ta barazoj serinë në 2-2 me Indiana Pacers. Si gjithmonë edhe këtë mbrëmje më i miri për Cavs ...

NBA, LeBron James nderon Cavaliers, DeRozan nuk mjafton për Raptors

SuperSport

James shkëlqen në triumfin e Clevelandit, fitojnë edhe Milwaukee dhe Washington

Almakos
3 artikuj të ndërlidhur »

Prishtina në stërvitje intensive në prag të playoffit

Telegrafi - parë: 1 orë

Sigal Prishtina ka vazhduar me përgatitjet intensive në prag të duelit të parë të playoffit gjysmëfinal për titullin e kampionit të Superligës. Kampioni aktual pati bilanc të shkëlqyer prej vetëm një ...

Prishtina në stërvitje intensive në prag të playoffit

Almakos
2 artikuj të ndërlidhur »