TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Basketboll

Rezultat befasues shënohet në basketbollin kosovar

Lajmi.net - parë: 19 orë

Në Superligën e femrave në Kosovë është regjistruar një rezultat i pabesueshëm. Janë vashat e KB Bashkimit të Prizrenit që kanë shënuar një fitore të thellë ndaj vashave të KB Vushtrrisë.

KB Bashkimi femrat mposhtin Vushtrrinë me mbi 100 pikë diferencë

Koha.net

Rezultat befasues shënohet në basketbollin kosovar

Zeri
3 artikuj të ndërlidhur »

Femra/Shtetet e Bashkuara në çerekfinale, kalojnë edhe Kinën

SuperSport - parë: 22 orë

Shtetet e Bashkuara siguruan vendin e parë në grupin D, pas vetëm dy ndeshjeve dhe për rrjedhojë skuadra e Dawn Staley-t mori edhe kualifikimin e drejtpërdrejtë për në fazën çerekfinale, pas fitores ...

Prishtina në disavantazh, përplasen Berisha e Myles /VIDEO

Lajmi.net - 22.09.2018

Pasi e gjetën vetën në 21 pikë disavantazh lojtarët e Prishtinës i lëshuan nervat. Ishte Berisha i cili godit me shkelm Myles. Gjeste të pahijshme nga lojtarët e Prishtinës.

Prishtina në disavantazh, përplasen Berisha e Myles (Video)

Zeri
2 artikuj të ndërlidhur »

Femra\Nis kampionati botëror, Kanadaja dhe Turqia arrijnë fitore të thella

SuperSport - 22.09.2018

Filloi në Spanjë edicioni i 18 i kampionatit botëror të basketbollit për femra, kompeticion që do të zhvillohet nga data 22 deri më 30 shtator. Raundi hapës, si zakonisht, i përket fazës së grupeve, ...