TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Basketboll

Carter do të vendos rekordin, kthehet për sezonin e 22-të në NBA

Lajmi.net - parë: 17 orë

Basketbollisti amerikan do të rikthehet për një sezon të 22-të në NBA, për të vendosur një rekord që nuk është parë më herët. Sipas Adrian Wojnarowski të ‘ESPN’, 42 vjeçari do të nënshkruajë ...

LeBron James, Klay Thompson e Steph Curry vendosin për Lojërat Olimpike

Lajmi.net - 19.09.2019

Në Kampionatin Botëror i cili u mbajt në Kinë gjatë këtij muaji, kemi parë një rënie të madhe të SHBA-ve, të cilët nuk arritën të sigurojnë as fazën gjysmëfinale.

LeBron James, Klay Thompson e Steph Curry vendosin për Lojërat Olimpike

Botasot
2 artikuj të ndërlidhur »

Peja në Ligën Ballkanike

Koha.net - 19.09.2019

Të mirat për KB Pejën nuk kanë të ndalur andaj tifozët verdhezi mezi presin të nisë sezoni i ri i basketbollit. Pas një viti mungesë, Peja u riorganizua dhe fitoi të drejtën të garojë sërish në ...

Peja kthehet në Ligën Ballkanike

Telegrafi
2 artikuj të ndërlidhur »