TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shqipëri

Basha nis fjalimin e protestës me vargjet e Naimit

SOT - parë: 16 min

E ka nisur me vargjet e poetit të Rilindjes,Naim Frashëri fjalimin e tij në protestë kreu i PD Lulzim Basha. “Ky diell i uruar që lind e perëndon, at anë e ke nderuar dhe ne pse na harron... Zgjona..

Protesta, Lulzim Basha nis fjalimin: Dielli i shqiptarëve lind në perëndim!

LajmiFundit

FOTOLAJM: Basha nis fjalimin, dielli i fortë i pengon pamjen Berishës

Mapo

FOTOT: Berisha “verbohet” nga Lulzim Basha, por fjalimi i tij është i mekur

Gazeta Tema
4 artikuj të ndërlidhur »

Basha: Rilindja, projekt antikombëtar. E vetmja rrugë, largimi i kësaj qeverie

BalkanWeb - I sapo botuar

TIRANË- Kryetari i opozitës Lulzim Basha deklaroi sot para mijëra protestuesve se e vetmja rrugë është largimi i kësaj qeverie. Basha tha se shpresën që nuk e vrau dot komunizmi e vrau Rilindja.

Basha: Shqipërisë i duhen udhëheqës normalë, Rilindja projekt kriminal

Durres Lajm
2 artikuj të ndërlidhur »

Habit Basha: Nuk kërkojmë rrëzimin e qeverisë

SOT - I sapo botuar

Kreu i PD-së Lulzim Basha ka nisur fjalimin e tij para shqiptarëve që i janë bashkuar opozitës në protestë kundër qeverisë së Edi Ramës. Basha tha se nuk kërkon rrëzimin e qeverisë por shkëputjen e ...

“Më hoqën nga puna se isha i PD”, Rama i bën premtimin live qytetarit

SOT - parë: 1 orë

Kryeministri i vendit Edi Rama ka vazhduar dëgjesën publike në qytetin e Beratit, ku ka folur për problemet aktuale dhe mënyrën se si mund ta zgjidhim në portalin shqipëriaqëduam.al.

“Më hoqën nga puna se më kishte futur PD”, Rama replika me qytetarin: Fenomen mizerabël

Gazeta Tema
2 artikuj të ndërlidhur »