TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kronika

Kokainë dhe mijëra euro në valixhe, në pranga 2 shqiptarë (Emrat)

BalkanWeb - parë: 1 orë

Policia italiane në qytetin e San Pietro in Cariano ka vënë në pranga dy shqiptarë, pasi janë kapur me kokainë dhe një shumë konsiderueshme parash. Në pranga kanë përfunduar Ervis Jonuzi, 32-vjeç nga ...

Iu gjetën kokainë dhe mijëra euro në valixhe, pranga 2 shqiptarëve

Gazeta Express

U kapen me mall, prangosen dy shqiptarë

LajmiFundit

Kokainë dhe mijëra euro në valixhen "Louis Vitton", bien në pranga 2 shqiptarë

Albeu.com

Botasot Durres Lajm

6 artikuj të ndërlidhur »

Mbetet në qeli për jetë Fadil Kasemi, i mori jetën gruas

LajmiFundit - parë: 5 orë

Gjykata e Krimeve të Rënda ka vendosur burg për jetë për Fadil Kasemin, i cili vrau bashkëshorten e tij, gjyqtaren Fildez Hafizi. Vendimi është dhënë pak minuta më parë, pas një procesi që ka zgjatur ...

Burg përjetë për Fadil Kasemin

ABC News

Vrau ish- bashkëshorten gjyqtare, burg përjetë Fadil Kasemit

Gazeta Express

Vrau ish-bashkëshorten gjyqtare, dënohet me burgim të përjetshëm Fadil Kasemi

Mapo

Medial Durres Lajm Java News SOT BalkanWeb Albeu.com Botasot Gazeta Tema

12 artikuj të ndërlidhur »

Turistja nga Çekia përjetoi tmerrin në Kosovë, u rrëmbye dhe u mbajt e mbyllur në Pejë

Botasot - parë: 2 orë

Në maj të vitit të kaluar, një shtetase çeke është kapur dhunshëm dhe është mbajtur e mbyllur në shtëpinë e një pejani. E kërcënuar me armë nga shtetasi i Kosovës, ka qëndruar disa ditë e mbyllur në ...

Turistja nga Çekia përjetoi tmerrin në Kosovë, u rrëmbye dhe u mbajt e mbyllur në Pejë

Gazeta Express

Turistja çeke përjetoi tmerrin në Kosovë, Gjykata vendos!

Zeri
3 artikuj të ndërlidhur »

Policia jep detaje për rastin e 1089 kilogramëve të mishit të prishur

Botasot - parë: 2 orë

Në Pejë Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona të dyshuar pasi atyre iu është gjetur mish i dyshimtë për konsum. “Pas një informate të pranuar se personat e dyshuar M. B., R. Sh. dhe S. Sh.

Kontrabandohen lopë në Mitrovicë

Lajmi.net

Kontrabandohen katër lopë

Zeri
3 artikuj të ndërlidhur »

Tenderi me qumështin, Prokuroria nis hetimet ndaj Shpend Ahmetit

Lajmi.net - parë: 3 orë

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka nisur hetimet ndaj kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmetit për tenderin me qumështin, ndërsa Komuna ka paralajmëruar se është duke përgatitur padi ndaj Lëvizjes ...

Prokuroria i nis hetimet për Shpend Ahmetin

Zeri

Tenderi me qumështin, Prokuroria nis hetimet ndaj Shpend Ahmetit

Lajm
3 artikuj të ndërlidhur »

E mitura nga Fushë Kosova doli për një orë, nuk dihet asgjë për fatin e saj!

Zeri - parë: 1 orë

Tri femra janë raportuar të zhdukura nga familjarët e tyre dje në Policinë e Kosovës, njëra prej tyre e mitur. Kjo e fundit, vajzë e hasretit (gazeta e di identitetin e saj), me leje të babait kishte ...

VIDEO/ Bankomati i thyer në Vorë, gazetarja: Arka ishte bosh

BalkanWeb - parë: 8 orë

Ndonëse policia e Tiranës e cilësoi një tentativë grabitje dhe deklaroi zyrtarisht se nuk ishin marrë para në bankomatin e një banke të nivelit të dytë në Vorë, i cili është thyer në orët e para të ...

Vorë, tentohet të vidhet bankomati

Top Channel

Tenohet të vidhet bankomati

ABC News

Thyhet bankomati në Vorë, policia: Nuk kanë vjedhur para

BalkanWeb

ABC News Medial Java News Lajmi.net Mapo Java News SOT LajmiFundit

16 artikuj të ndërlidhur »

Sulmohet seksualisht e mitura

Zeri - parë: 6 orë

Një person në Vushtrri ka raportuar në policinë e Kosovës që vajza e tij e mitur është sulmuar seksualisht nga një i dyshuar mashkull, transmeton “Zëri.info”.

Arrestohet vushtrriasi, e vodhi një televizor

Lajmi.net

E mitura sulmohet seksualisht në Vushtrri

Botasot

Kapet hajni që vodhi natën televizorin

Botasot

Koha.net Telegrafi Botasot Telegrafi Botasot Gazeta Express Telegrafi Almakos

19 artikuj të ndërlidhur »

I shkaktuan 18 miliardë lekë dëm shtetit/ Kush janë 20 bizneset e Tiranës që mashtruan, falsifikuan dhe fshehën (Lista ...

SOT - parë: 5 orë

Në një operacion të organizuar nga autoritetet kanë përfunduar në pranga 13 persona dhe 12 të tjerë janë shpallur në kërkim. Të gjithë këta persona kishin krijuar një skemë mashtrimi me tvsh-në, duke ...

Kush janë biznesmenët që i shkaktuan shtetit 18 miliardë lekë dëm

Mapo
2 artikuj të ndërlidhur »