TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kosovë

Xhaka kapiten i Arsenalit, por tifozët nuk duan (VIDEO)

Albeu.com - I sapo botuar

Granit Xhaka do ta mbajë shiritin e kapitenit në Arsenal, mir ai nuk e ka edhe përkrahjen e tifozëve. Aaron Ramsey, Petr Cech u larguan nga skuadra , kjo bëri që Xhaka të marrë rolin e kapitenit tek ...

Tifozët nuk e mirëpresin vendimin për Xhakën që të jetë kapiten i Arsenalit

Gazeta Express

Tifozët e Arsenalit nuk e duan Xhakën si kapiten

Botasot
3 artikuj të ndërlidhur »

Taksa, ‘karta’ e Haradinajt për dialogun

Evropaelire - parë: 7 orë

Pezullimi i taksës prej 100 për qind ndaj prodhimeve të importuar nga Serbia, të cilën e ka vendosur Qeveria e Kosovës, “është kërkesë që ekziston” dhe ajo është për ta “disiplinuar” Kosovën, ka ...

Haradinaj: Lirimi i bujqve nga akzica për derivate është i nevojshëm

Botasot

Haradinaj tregon se çfarë ndodh nëse hiqet taksa 100 % ndaj Serbisë

Alsat

Ripërsërit Haradinaj: Kur të na njoh Serbia hiqet taksa

Telegrafi

Botasot Botasot Telegrafi Botasot Botasot BalkanWeb Botasot Botasot

28 artikuj të ndërlidhur »

Haradinaj nesër pret një delegacion nga Britania e Madhe

Gazeta Express - parë: 1 orë

Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj nesër do të takohet me një delgacion nfga Britania e Madhe. Pjesë e delgacionit do të jenë Andreë Page, Shef i Departamentit për Ballkanin Perendimor si dhe ...

Haradinaj nesër pret një delegacion nga Britania e Madhe

Zeri

Haradinaj nesër pret një delegacion nga Britania e Madhe

Medial
3 artikuj të ndërlidhur »

Fshati Vranidoll i harruar, Komuna e Prishtinës thotë se nuk mund të realizojnë 5-6 projekte për çdo fshat

Telegrafi - I sapo botuar

Mungesa e kanalizimit, ujësjellësit si dhe emërtimet e rrugëve janë disa nga problemet që po shqetësojnë banorët e fshatit Vranidoll të Komunës së Prishtinës.

Fshati Vranidoll i harruar, Komuna thotë se nuk mund të realizojnë 5-6 projekte për çdo fshat

Lajmi.net
2 artikuj të ndërlidhur »

Të vegjëlit tregojnë talentin përballë të rriturve (VIDEO)

Medial - I sapo botuar

info[at]klankosova.tv 038 76 76 80 MARKETING Zyra e marketingut Yllka.hamiti[at]klankosova.tv Liberta.spahiu[at]klankosova.tv Kaltrina.paci[at]klankosova.tv Blenda.berveniku[at]klankosova.tv +383 45 ...

Fjalët e mëdha në ”nisjen” e universiteteve (VIDEO)

Medial - parë: 31 min

23:15, 15 Korrik 2019 Kapacitetet sa i përket Universiteteve Publike në Kosovë ka gjasë të zvogëlohen. Kjo pasi Këshilli Shtetëror i Cilësisë ka vendosur mos të akreditoj tre të tilla, në Pejë, ...

Analistët thonë se samitet rajonale nuk prodhojnë ndonjë rezultat

Telegrafi - parë: 51 min

Njohësit e çështjeve politike thonë se Kosova nuk po përfiton nga samitet regjionale dhe se as kryesimi i Procesit të Bashkëpunimit të Evropës Juglindore (SEEC), nuk do të prodhoj ndonjë rezultat më ...

Analistët thonë se samitet rajonale nuk prodhojnë ndonjë rezultat

Lajmi.net
2 artikuj të ndërlidhur »