TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Bota

U futën për të eksploruar, çifti bllokohet brenda në shpellë që prej të shtunës

Top Channel - parë: 15 orë

Një çift i cili po exploronte një shpellë në Poloni është izoluar brenda saj pasi një tunel i ngushtë i shpellës është mbytyr me ujë. Çifti ka mbetur i bllokuar në shpellë që prej të shtunës.

U futën për të eksploruar, çifti bllokohet brenda në shpellë prej të shtunës

Lajmi.net

U futën për të eksploruar, çifti bllokohet brenda në shpellë prej të shtunës

Gazeta Express
3 artikuj të ndërlidhur »

10 shtetet e rrezikshme për turistet femra

Botasot - parë: 15 orë

Vjedhjet, ngacmimet seksuale, veshjet janë disa arsye që i bëjnë këto vende të rrezikshme për turistet femra. Egjipti . Nëse shihni dikë në sy në Egjipt do merret si flirtim, kështu që më mirë mbani ...

Tragjike në Rusi: Studenti ekselent vret nënën, motrat, gjyshërit dhe më pas veten

Tetova Sot - parë: 18 orë

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Rusinë ku një student 16 vjeçar ka vrarë të gjithë anëtarët e familjes së tij. Bëhet fjalë për shtetasin e identifikuar si Timur Kimaletdinov, student i shkëlqyer në ...

Studenti brilant kryen masakër, vret me sëpatë gjithë familjarët

BalkanWeb
2 artikuj të ndërlidhur »

IS ia vrau të afërmit në dasmë, flet dhëndri: Kam humbur shpresën

BalkanWeb - parë: 16 orë

AFGANISTAN ISIS goditi në Afganistan e këtë herë në një dasmë, ku kishte shumë dasmorë. Dasma zhvillohej në Kabul, ndërsa dhëndri është shprehur pas tragjedisë.

Dasmat glamuroze dhe varfëria shpirtërore

Tetova Sot
2 artikuj të ndërlidhur »

Fshesë fytyrës dhe kërcënime me hedhje nga dritarja, shikoni abuzimin e të moshuarve në azil (VIDEO)

Tetova Sot - parë: 14 orë

Kamerat e fshehura në një azil pleqsh në Itali kanë regjistruar momentin e abuzimet me të moshuarit. Në videon e filmuar më 16 qershor dy punonjëse shihen duke dhunuar një të moshuar.

I rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve

Gazeta Express - parë: 16 orë

Ky është momenti shokues kur një shofer goditi një motoçiklist me një çekiç gjatë një rrahje në rrugë. Ngjarja ka ndodhur një Londër, dhe është kapur nga kamerat e sigurisë si dhe nga kalimtarët.

I rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve

Botasot

I rrëzoi motoçikletën me veturë, shikoni çfarë rrahje mes shoferëve (VIDEO)

Tetova Sot
3 artikuj të ndërlidhur »

MJEDIS – Pemë “ekstra larxh” brenda vitit 2100 për shkak të CO2

Medial - parë: 17 orë

BERCELONË, 19 gusht /MEDIAL-ANSA/ – Sasia në rritje e dyoksidit të karbonit mund të bëjë që pemët të shndërrohen në “ekstra larxh” brenda vitit 2100. Të paktën deri në fund të shekullit bimët do të ...

Lamtumirë lëvizjes së lirë!

ABC News - parë: 20 orë

Qeveria britanike ka vendosur të ashpërsojë qëndrimin e saj në negociatat me Brukselin për Breksit. Londra zyrtare ka paralajmëruar se lëvizja e lirë do të marrë fund në tetor nëse BE-ja nuk negocion ...

Britanikëve dhe të huajve do t’u kufizohet liria e lëvizjes pas Brexit-it

Gazeta Express
2 artikuj të ndërlidhur »

Treni përplas makinën në Selanik, vdes gruaja shtatzënë

Alsat - parë: 19 orë

Një grua shtatzënë humbi jetën dhe një burrë mbeti i plagosur në orët e mesditës së sotme ndërsa makina me të cilën udhëtonin u përplas nga treni, shkruan Ora.

E rëndë/ Treni përplas makinën, vdes gruaja shtatzënë (FOTO)

Mapo

Treni përplas makinën në Selanik, vdes gruaja shtatzënë (FOTO)

Tetova Sot
3 artikuj të ndërlidhur »

Kaloi dy ditë në malin e mbushur me ujqër dhe arinj, trevjeçari u gjet pa ndonjë lëndim

Telegrafi - parë: 19 orë

Derisa ishte duke mbledhur fruta mali bashkë me familjarë, në një zonë malore në Omsk Oblast të Rusisë, Kolya Barkhatov është zhdukur pa gjurmë. Mësohet se trevjeçari kishte kërkuar të shkonte në ...