TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Showbiz

Kabashi: Do t’i rritim grantet në sektorin e turizmit në Prizren

Gazeta Express - parë: 4 orë

Kandidati për deputet nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës nga Prizreni, Lulzim Kabashi, i ftuar në emisionin Pressing të televizionit T7 ka deklaruar se nëse koalicioni AAK-PSD do të bëjë ...

Shkaku i tërmetit Ana Kabashi shtynë publikimin e këngës

Lajmi.net

Ana Kabashi në pritje të hitit të ri

Lajmi.net

Ana Kabashi në pritje të hitit të ri

Botasot

Botasot Botasot

6 artikuj të ndërlidhur »

Fero i bën dhuratë luksoze vetes

Lajmi.net - parë: 3 orë

Fero ditë më parë publikoi një fotografi duke numëruar para dhe në mënyrë ironike kishte thënë se kjo është arsye pse nuk ka sjellë ende ndonjë projekt të ri, shkruan lajmi.net.

Vogëlushi në foto, sot një ndër reperët më të pëlqyer të estradës

Zeri

Kështu dukej Fero para se të bëhej i famshëm

Botasot

Kështu dukej Fero para se të bëhej i famshëm

Lajmi.net

Zeri Gazeta Express

6 artikuj të ndërlidhur »

Kourtney Kardashian i kthehet ish-it?

Lajmi.net - parë: 5 orë

Imazhet e fundit që po qarkullojnë në rrjete sociale kanë nxitur dyshimet se Kourtney i është rikthyer përsëri modelit Younes Bendjima, shkruan Daily Mail, transmeton lajmi.net.

Qenkan ribashkuar pas një viti ndarje çifti i njohur

InfoKosova

Kourtney Kardashian rikthehet me ish të dashurin

Botasot
3 artikuj të ndërlidhur »

JLo, edhe e mbuluar e bukur

Flaka - parë: 3 orë

Jennifer Lopez është shfaqur më e mbuluar se herët e tjera pasi që ka mbyllur fytyrën e saj derisa e vizitoi Javën e Modës në Milan. Ajo ka qenë shumë e zënë në promovimin e saj tepër të vlerësuar ...

J.Lo sfilon për “Versace” fustanin që solli krijimin e Google Images

Mapo

20 vite më pas, Jennifer Lopez riveshi fustanin e Versace dhe gjithë sytë janë tek ajo

Botasot

JLo vesh fustanin ikonik në sfilatën e “Versace”

Lajmi.net

Telegrafi Top Channel BalkanWeb Alsat Botasot Albeu.com Tetova Sot SOT

21 artikuj të ndërlidhur »

Lori Hoxha vishet dhe rregullohet bukur, për ku është nisur?

InfoKosova - parë: 2 orë

Bukuroshja nga Tirana Lori Hoxha sonte po duket jashtëzakonisht bukur, shkruan “InfoKosova”. Ajo njihet si njëra ndër trashëgimtaret e TopMedias, por e përveç kësaj, Lori gëzon edhe një popullaritet ...