TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zhurnal

Burgu i Shutkës nuk e lejon Janevën të takohet me Boki 13, ajo gjendet së bashku me të burgosurat tjera

Zhurnal - parë: 7 orë

Shkup, 22 gusht – Zhurnal.mk – Katica Janeva nuk është vendosur në dhomat VIP të burgut të Shutkës në Shkup, përshkak se atje për mbi 30 ditë ndodhet edhe Bojan Jovanovski, i njohur si Boki 13, i ...

282 artikuj të ndërlidhur »

Komisioni Evropian nuk e komenton arrestimin e Janevës

Zhurnal - parë: 7 orë

Bruksel, 22 gusht, zhurnal.mk – Komisioni Evropian tani për tani përmbahet nga komentet për rastin “Reket” dhe vendimin e djeshëm për arrestimin e prokurores speciale publike Katica Janeva, porositën ...

282 artikuj të ndërlidhur »

Mediumet greke shkruajnë për arrestimin e Janevës

Zhurnal - parë: 7 orë

Shkup, 22 gusht, zhurnal.mk – “Shkup: Arrestohet prokurorja speciale publike për luftë kundër krimit të organizuar”, “Skandal në Maqedoninë e Veriut: Arrestohet prokurorja speciale publike për ...

282 artikuj të ndërlidhur »

LSDM: Hetimi të vazhdojë edhe më tej, të përgjigjen të gjithë të involvuarit, nuk ka falje për askënd !

Zhurnal - parë: 7 orë

Shkup, 22 gusht – Zhurnal.mk – Lidhja Social Demokrate e Maqedonisë (LSDM) sot përmes një komunikate për media kanë frymëzuar Prokurorinë Themelore për ndjekje të krimit të organizuar, për të ...

12 artikuj të ndërlidhur »

Merr flakë autobusi i NQP Shkup (Video)

Zhurnal - parë: 7 orë

Shkup, 22 gusht- Një autobus i NQP Shkup është përfshirë nga zjarri në afërsi të komunës Gjorçe Petrov, shkruan Zhurnal. Pjesa e sipërme është përfshirë e tëra nga flakët e zjarrit.

17 artikuj të ndërlidhur »

Fetai: Përgjegjësia individuale e Janevës nuk duhet përdoret si arsyetim që të harrohet krimi i bërë viteve të fundit

Zhurnal - parë: 7 orë

Shkup, 22 gusht, zhurnal.mk – Prokurorja speciale, Fatime Fetai para fillimit të seancës për rastin “Monstra” ka komentuar ndodhitë e fundit në PSP si dhe arrestimin e djeshëm të ish shefes së saj, ...

“La Verita”: Janeva është gjykuar për t’u bërë një rufe për të gjithë gjyqtarët dhe politikanët

Zhurnal - parë: 8 orë

Shkup, 22 gusht, zhurnal.mk – Gazeta italiane “La Verita” paralajmëroi dëshmi plotësuese të cilat konfirmojnë kontroll të drejtpërdrejt nga ana e udhëheqësia shtetërore mbi aktivitetet e “reketit”, ...

282 artikuj të ndërlidhur »

Durrës, bie nga lartësia në Veliera një 23-vjeçare

Zhurnal - parë: 8 orë

Durrës, 22 gusht- Një shtetase polake është plagosur pasi ka rënë aksidentalisht nga 10 metra lartësi. Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e sotme tek Veliera në Durrës. 23-vjeçarja me iniciale S.M.

10 artikuj të ndërlidhur »

Tentoi ta kaloi kufirin me marijuanë, arrestohet shtetasi i Maqedonisë

Zhurnal - parë: 8 orë

Shkup, 22 gusht, zhurnal.mk – Një shtetas i Maqedonisë së Veriut është arrestuar në pikë kalimin kufitar në Han të Elezit, pasi gjatë kontrollit të automjetit është gjetur dhe konfiskuar një sasi e ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Vajza e Merita Spahiut i deklason të gjitha me këtë pamje

Zhurnal - parë: 8 orë

Biona Muqiqi është një emër shumë i njohur për publikun. Ajo është motra e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqt, shkruan ORAinfo. Biona njihet për paraqitjet e saj gjithmonë tërheqëse.

Dimovski: Vetëm Kuvendi është kompetent për shkarkime dhe emërime në PSP

Zhurnal - parë: 8 orë

Shkup, 22 gusht, zhurnal.mk – Kryetari i Komisionit kuvendar për zgjedhje dhe emërime Ilija Dimovski, është decid se vetëm Kuvendi është kompetent për zgjedhjen e zëvendësuesit të Katica Janevës, e ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Vetëm 3-muajsh, djali i Almeda Abazit bëhet aktor, ja seriali ku do ta shihni

Zhurnal - parë: 8 orë

Almeda Abazi dhe aktori i njohur tashmë edhe në trojet shqiptare, Tolgahan Sayisman, së fundi janë bërë prindër të një djali, shkruan GazetaBlic. Është vetëm tre muajsh, por ai siç duket do i ngjajë ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Në Pejë, policia ndalon bashkëjetesën e dy të miturve

Zhurnal - parë: 8 orë

Pejë, 22 gusht – Zhurnal.mk – Policia e Kosovës ka njoftuar se në Pejë është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar pasi që i njëjti kishte filluar të bashkëjetojë me të miturën viktimën femër ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Pas Agim Bahtirit edhe Korab Sejdiu bartet në VV

Zhurnal - parë: 8 orë

Prishtinë, 22 gusht – Zhurnal.mk – Përveç Agim Bahtirit, aderimi i tjetër që pritet të ndodhë në Vetëvendosje është Korab Sejdiu, ish-deputeti i AKR-së dhe së fundmi deputet i pavarur në Kuvendin e ...

21 artikuj të ndërlidhur »

Arbana Osmani ekspozohet lirshëm

Zhurnal - parë: 8 orë

Prezantuesja e njohur dhe mjaft e dashur për publikun Arbana Osmani ka qenë në fokus të mediave rozë vazhdimisht sa i përket jetës së saj private, kjo për shkak se ajo u nda nga burri me të cilin ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Sot shpërndahet Kuvendi i Kosovës

Zhurnal - parë: 8 orë

Prishtinë, 22 gusht – Zhurnal.mk – Legjislatura e VI sot (e enjte) pritet ta mbajë seancën e fundit, pasi partitë politike parlamentare në fillim të këtij muaji janë pajtuar që më 22 gusht të votojnë ...

138 artikuj të ndërlidhur »

Dy burra theren me thika në Prizren për pjesëmarrje në lojëra zbavitëse

Zhurnal - parë: 8 orë

Prizren, 22 gusht – Zhurnal.mk – Mbrëmë në orën 22:20 në Prizren një burrë ka pësuar lëndime trupore nga mjeti i mprehtë – thika. Ai është therur nga një person tjetër pas një mosmarrëveshjeje rreth ...

15 artikuj të ndërlidhur »

Merr flakë burgu i Lipjanit, Policia jep detajet

Zhurnal - parë: 8 orë

Lipjan, 22 gusht – Zhurnal.mk – Zyrtarët korrektues kanë njoftuar se dy dhoma të vetmisë të Qendrës Korrektuese në Lipjan janë përfshirë nga zjarri. Pas intervenimit të oficerëve korrektues zjarri ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Xhensila me operacione plastike? E tregon më së miri imazhi i fundit i saj

Zhurnal - parë: 8 orë

Xhensila Myrtezaj është një nga këngëtaret më të ëmbla dhe mjaft e suksesshme në profesionin e saj, shkruan GazetaBlic.Në rrjetet sociale ku ajo është mjaft active, Xhensila ndan shpeshherë me fansat ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Heroinë dhe marihunaë në shtëpi, arrestohen dy persona

Zhurnal - parë: 8 orë

Viti, 22 gusht – Zhurnal.mk – Dy persona janë arrestuar në Viti, pasi që gjatë kontrollit te të njëjtit dhe në shtëpinë e tyre janë gjetur dhe konfiskuar 9 gramë heroinë, 6.9 gramë marihuanë, një ...

3 artikuj të ndërlidhur »