TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zhurnal

Mevi Rafuna: Kur do të merren masa serioze ndaj parazitëve hoxhallarë, fyes dhe mohues të kulturës shqiptare?

Zhurnal - 18.06.2018

Të bëhem e qartë nuk kam asgjë kundër fesë cila do që të jetë, por jam kundër manipulimit dhe imponimit të dokeve beduine, me tendencë tjetërsimi të shoqërisë.

68 artikuj të ndërlidhur »

Formacionet zyrtare: Belgjikë – Panama, nuk starton Januzaj

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

PD nuk e beson Ramën për Gafurr Mazrekun: Pati tre ditë kohë ta ndalte nderimin e atentatorit!

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

23 artikuj të ndërlidhur »

Trump sulmon Merkelin: Është gabuar me refugjatët, kultura evropiane është ka ndryshuar dhunshëm

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

4 artikuj të ndërlidhur »

iPhone 6.1-inç (2018) mund të jetë më i popullarizuari

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

16 artikuj të ndërlidhur »

ASHAM-i, marrëveshje me Akademinë e Bullgarisë

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

13 artikuj të ndërlidhur »

Angjushev: Zgjidhja e çështjes së emrit ka edhe përfitim ekonomik

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

4 artikuj të ndërlidhur »

Krim Pasioni

Zhurnal - 18.06.2018

Blerta Haxhiaj Lajm i lidhur Ditë historike nënshkrimi marrveshjes midis Maqedonisë dhe Greqisë Karakteri jogrek dhe josllav i Gadishullit Ilirik, një histori ndryshe Nga irredentizmi dhe ...

ITSHKSH: Gjuha shqipe në Maqedoni meriton më shumë hapësirë

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

13 artikuj të ndërlidhur »

OKB: SHBA të ndalojë ndarjen e familjeve në kufi

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

4 artikuj të ndërlidhur »

Aplikacioni që tregon sa kafe duhet të pini

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

16 artikuj të ndërlidhur »

Pastore afër gjigantit italian

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

I jepet lamtumira e fundit Hilmi Haradinajt

Zhurnal - 18.06.2018

UPDATE: 18.06.2018 14:57:00 ### 18.06.2018 09:13:00 Sot i jepet lamtumira e fundit Hilmi Haradinajt Prishtinë, 18 qershor - Sot në orën 14:00 në kompleksin memorial “Dëshmorët e Kombit” në Gllogjan ...

68 artikuj të ndërlidhur »

Kuvendi nesër vazhdon seancën

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

68 artikuj të ndërlidhur »

Gjykata e liroi, PD tregon vendodhjen e Saimir Tahirit…

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

23 artikuj të ndërlidhur »

Mësohet data e fillimit të edicionit të ri të Serie A

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

Guterres: Zaev dhe Tsipras kanë nënshkruar marrëveshje historike

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

5 artikuj të ndërlidhur »

Peter: Marrëveshja me Greqinë do të ketë ndikim të madh ndaj biznesit

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

4 artikuj të ndërlidhur »

Roboti-dado

Zhurnal - 18.06.2018

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

16 artikuj të ndërlidhur »

Kamer Maloku pret tani të ndeshet për titull GBU të botës

Zhurnal - 18.06.2018

Gjatë fundjavës Kamer Maloku sërish u ngjit në ring por edhe kësaj radhe për të mbroj titullin GBU Kontinental. U takua me hungarezin Janos Lakatos "Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj ...