TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zhurnal

Nobelisti Ferid Murad merr titullin “Doctor Honoris Causa” nga UNT-ja

Zhurnal - parë: 13 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

10 artikuj të ndërlidhur »

LG X5 2017 lansohet heshtazi

Zhurnal - parë: 14 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

16 artikuj të ndërlidhur »

Berisha: Lufta e Kosovës më ndryshoi jetën

Zhurnal - parë: 14 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

2 artikuj të ndërlidhur »

Tragjedi në tregun e Shutkës, autobusi godet në tezgë, shitësi shpëton mbesën dhe vdes

Zhurnal - parë: 14 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

4 artikuj të ndërlidhur »

Ish-agjenti i CIA-s shpallet fajtor për dhënie informacionesh Wikileaks-it

Zhurnal - parë: 14 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

7 artikuj të ndërlidhur »

Salah sot debuton në Botëror kundër Rusisë, Polonia dhe Kolumbia i zhvillojnë ndeshjet hapëse

Zhurnal - parë: 14 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

« Marrëveshja Maqedoni- Greqi » Analistët: Ivanov dhe opozita maqedonase "tutorët" e skenareve pro-ruse

Zhurnal - parë: 14 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

Kuvendi e nis seancën me një minutë heshtje për ta nderuar babanë e kryeministrit

Zhurnal - parë: 14 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

68 artikuj të ndërlidhur »

Vetingu ja kush e ka radhën me 20 Qershor

Zhurnal - parë: 14 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

102 artikuj të ndërlidhur »

Prani e madhe policore para godinës së Kuvendit në këto momente

Zhurnal - parë: 14 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

13 artikuj të ndërlidhur »

“Fake News” në Maqedoni për qëllime destabilizuese?!

Zhurnal - parë: 15 orë

Bajram Memeti Lajm i lidhur Aty ku jeta nuk ka vlerë, ku qytetari mban sytë ka valixhja, duke pritur momentin për të ikur… Krim Pasioni Ditë historike nënshkrimi marrveshjes midis Maqedonisë dhe ...

Mos e instaloni iOS 11.4, po e shkakton këtë problem në celular

Zhurnal - parë: 15 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

16 artikuj të ndërlidhur »

Merko:Krimi nuk ka vend në komunë të Strugës

Zhurnal - parë: 15 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

13 artikuj të ndërlidhur »

Dyqindeshtatë shoferë në Shkup i kanë parkuar automjetet në mënyrë të parregullt

Zhurnal - parë: 16 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

13 artikuj të ndërlidhur »

Marrëveshja për emrin, gjuhëtarët të gatshëm të ndihmojnë

Zhurnal - parë: 16 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

13 artikuj të ndërlidhur »

Presidenti ia mohon opozitës përfaqësimin që Kushtetuta ia garanton në KQZ

Zhurnal - parë: 16 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

68 artikuj të ndërlidhur »

Presidenti Erdogan lëvdëron Ronaldon

Zhurnal - parë: 16 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

7 artikuj të ndërlidhur »

Denis Berisha siguron finalen në ligën e Austrisë

Zhurnal - parë: 16 orë

Gjatë fundjavës në Austri u zhvillua ndeshjet e rregullta të ligës në boks, pjesa e dytë ku u paraqit me sukses edhe boksieri me preardhje nga Kosova, Denis Berisha i cili arriti një fitore mjaft të ...

Seanca të reja për lëndët “Target-Fortesa” dhe “Titanik 3”

Zhurnal - parë: 16 orë

"Kopjimi i kësaj përmbajtjeje ose një pjese të saj pa ndonjë marrëveshje të arritur me redaksinë e ZHURNAL.mk, do të thotë se pranoni kushtet për kopjim, të cilat janë publikuar KËTU .

14 artikuj të ndërlidhur »

Lideri i BDI-së Ahmeti: Baca Hilmi ishe dhe mbete i fortë sa dhe djemtë që ia dhe atdheut

Zhurnal - 18.06.2018

Lideri i BDI-së Ali Ahmeti sot gjatë ditës ka qëndruar në Gllogjan atje ku është bërë dhe ceremonia e varrimit të Hilmi Haradinaj, babait të kryeministrit kosovar.

68 artikuj të ndërlidhur »