TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zhurnal

Grupi i Ohrit, në mbështetje të qeverisë së Maqedonisë

Zhurnal - parë: 4 orë

Grupi i Ohrit, në mbështetje të qeverisë së Maqedonisë Shkup, 25 prill – Në Shkup arriti një grup ish-diplomatësh dhe personalitetesh të njohura në jetën politike për të formuar “Grupin e Ohrit” për ...

34 artikuj të ndërlidhur »

Gruevski: Teza e Prokurorisë Speciale, ka rënë si dardha në ujë

Zhurnal - parë: 4 orë

Gruevski: Teza e Prokurorisë Speciale, ka rënë si dardha në ujë Shkup, 25 prill - Sot u zhvillua seanca gjashtë orëshe për rastin "Tanku", në të cilën dëshmuan katër dëshmitarë, ish-kryeministri ...

13 artikuj të ndërlidhur »

Presidenti Meta mori pjesë në ceremoninë e prezantimit të studimit “Toleranca fetare në Shqipëri”

Zhurnal - parë: 4 orë

Presidenti Meta mori pjesë në ceremoninë e prezantimit të studimit “Toleranca fetare në Shqipëri” Presidenti Meta mori pjesë në ceremoninë e prezantimit të studimit “Toleranca fetare në Shqipëri”: ...

12 artikuj të ndërlidhur »

Macron sulmon nacionalizmin në fjalimin para kongresit amerikan

Zhurnal - parë: 4 orë

Macron sulmon nacionalizmin në fjalimin para kongresit amerikan Në një fjalim para Kongresit amerikan, ditën e tretë dhe të fundit të vizitës së tij zyrtare në Shtetet e Bashkuara, Presidenti francez ...

101 artikuj të ndërlidhur »

« Analistët » Ndikimi rus vështirëson zgjidhjen e kontestit midis Shkupit e Athinës

Zhurnal - parë: 4 orë

« Analistët » Ndikimi rus vështirëson zgjidhjen e kontestit midis Shkupit e Athinës Shkup, 25 prill - Gazetari dhe analisti politik, Emin Azemi, në emisionin “Argument” në TVM2, thotë se kontesti ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Angjushev u shet grekëve kompaninë e energjisë “EDS”

Zhurnal - parë: 4 orë

Angjushev u shet grekëve kompaninë e energjisë “EDS” Shkup, 25 prill - Kompania e zëvendëskryeministrit Koço Angjushev që merret me tregtinë e energjisë EDS, prej sot kaloi në duart e kompanisë ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Konsultimet në DAP-Shkup, nga 1 maji vetëm me termin të caktuar

Zhurnal - parë: 4 orë

Konsultimet në DAP-Shkup, nga 1 maji vetëm me termin të caktuar Shkup, 25 prill - Tatimpaguesit nga 1 maji i këtij viti në Drejtorinë Rajonale të Shkupit të Zyrës për të Ardhura Publike do të duhet ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Elezi: Mbështetje nga FMN në përforcimin e politikës financiare të vendit

Zhurnal - parë: 4 orë

Elezi: Mbështetje nga FMN në përforcimin e politikës financiare të vendit Shkup, 25 prill - Sot në hapësirat e Ministrisë së financave zëvendës ministri i financave Shiret Elezi priti në takim pune ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Komuna e Çairit edhe këtë vit qëndroi në përkrahje të fushatës bamirëse "Java e Jetimit"

Zhurnal - parë: 5 orë

Komuna e Çairit edhe këtë vit qëndroi në përkrahje të fushatës bamirëse "Java e Jetimit" Shkup, 25 prill - Komuna e Çairit edhe këtë vit qëndroi në përkrahje të fushatës bamirëse "Java e Jetimit" të ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Kështu pritet Shkëndija në hotelin Gardenia në Veles, gjatë udhëtimit për në Strumicë

Zhurnal - parë: 6 orë

Kështu pritet Shkëndija në hotelin Gardenia në Veles, gjatë udhëtimit për në Strumicë Strumicë, 25 prill - Ekipi i Shkëndijës është pritur në menyrën më të mirë të mundshme në hotelin Gardenia në ...

20 artikuj të ndërlidhur »

Amazon ka një ndikim më të mirë në shoqëri sesa Apple

Zhurnal - parë: 7 orë

Amazon ka një ndikim më të mirë në shoqëri sesa Apple Një studim online nga SurveyMonkey thotë se respondentët e lidhin Amazon dhe Google me të mirën sesa Apple.

2 artikuj të ndërlidhur »

Takimi i ëmbël: Roani i Majk e Yll Limani në një fotografi

Zhurnal - parë: 7 orë

Takimi i ëmbël: Roani i Majk e Yll Limani në një fotografi Janë bërë bashkë dy çunat më simpatikë të shoubizit. Këngëtari yll Limani dhe i biri 11 muajsh i reperit Majk, kanë kaluar pasditen e së ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Robertin as Dubai nuk e ndalon, shikoni çka bën

Zhurnal - parë: 7 orë

Robertin as Dubai nuk e ndalon, shikoni çka bën Robert Berisha qysh kur filloi si solist rrëmbeu zemrat dhe mban pas vetës shumë admirues të këngës së tij, shkruan Kosovarja.

26 artikuj të ndërlidhur »

Butrint Imeri paralajmëron projektin e ri, publikon një pjesë të këngës

Zhurnal - parë: 7 orë

Butrint Imeri paralajmëron projektin e ri, publikon një pjesë të këngës Këngëtari i dashur për publikun Butrint Imeri ka kohë që ka paralajmëruar këngën e re.

4 artikuj të ndërlidhur »

Mickoski: Premtimi për pagën mesatare 500 euro, është gënjeshtër

Zhurnal - parë: 7 orë

Mickoski: Premtimi për pagën mesatare 500 euro, është gënjeshtër Shkup, 25 prill - Kryetari i partisë më të madhe opozitare, Hristijan Mickovski sot nëpërmjet një reagimi, ka thënë se Qeveria e ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Kjo modele e njohur ishte e dashura e Artit

Zhurnal - parë: 7 orë

Kjo modele e njohur ishte e dashura e Artit Artnesa Krasniqi është një modele mjaftë e njohur në Kosovë. Ajo ishte mikesha më e ngushtë e aktorit tashmë të ndjerë, Art Kurtit Ata vazhdimisht ...

3 artikuj të ndërlidhur »

Shoqata e Invalidëve të Punës – Çair, përkujdesje shëndetësore për anëtarësinë

Zhurnal - parë: 7 orë

Shoqata e Invalidëve të Punës – Çair, përkujdesje shëndetësore për anëtarësinë Shkup, 25 prill - Shoqata e Invalidëve të Punës në Çair së bashku me Shtëpinë e Shëndetit – Shkup, kanë vazhduar me ...

Shkolla “25 Maji” me teknologji dhe kushte evropiane

Zhurnal - parë: 7 orë

Shkolla “25 Maji” me teknologji dhe kushte evropiane Shkup, 25 prill – Këto pamje nuk janë të ndonjë shkolle private në vend por të shkollës fillore “25 Maji” në Hasanbeg.

7 artikuj të ndërlidhur »

« Flasin gazetarët » Maqedonia ka edhe shumë punë për të bërë në drejtim të lirisë së mediave

Zhurnal - parë: 7 orë

« Flasin gazetarët » Maqedonia ka edhe shumë punë për të bërë në drejtim të lirisë së mediave Shkup, 25 prill - Maqedonia edhe më tej mbetet në mesin e vendeve me liri të pjesshme bazuar në raportin ...

28 artikuj të ndërlidhur »

Kida shfaqet atraktive, na tregon belin e hollë

Zhurnal - parë: 7 orë

Kida shfaqet atraktive, na tregon belin e hollë Ajo njihet si një këngëtare shumë e dëgjuar dhe e dashur për publikun, sidomos nga gjeneratat e reja, shkruan GazetaBlic.E tash siç ka nisur të bëjë qe ...

2 artikuj të ndërlidhur »