TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Zhurnal

Nëna rrëfen se si babai e mbyti me dajak djalin 14 vjeçar në Karaçevë

Zhurnal - parë: 14 orë

Nëna rrëfen se si babai e mbyti me dajak djalin 14 vjeçar në Karaçevë Nëna rrëfen se si babai e mbyti me dajak djalin 14 vjeçar në Karaçevë I akuzuar se e rrahu djalin e tij të mitur për vdekje, Gani ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Policia e burgjeve, e keqpaguar – Çipa: Rritja me 7% nuk mjafton. Kemi nevojë për investime dhe staf

Zhurnal - parë: 14 orë

Policia e burgjeve, e keqpaguar – Çipa: Rritja me 7% nuk mjafton. Kemi nevojë për investime dhe staf Policia e burgjeve, e keqpaguar – Çipa: Rritja me 7% nuk mjafton.

Ristevska: Reformat në sistemin e pensioneve do të parandalojnë krijimin e deficitit

Zhurnal - parë: 15 orë

Ristevska: Reformat në sistemin e pensioneve do të parandalojnë krijimin e deficitit Ristevska: Reformat në sistemin e pensioneve do të parandalojnë krijimin e deficitit Shkup, 14 nëntor - Reformat ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Shkodra “mafioze”, shifra të frikshme të ekzekutimeve në vetëm 5 muaj

Zhurnal - parë: 16 orë

Shkodra “mafioze”, shifra të frikshme të ekzekutimeve në vetëm 5 muaj Shkodra “mafioze”, shifra të frikshme të ekzekutimeve në vetëm 5 muaj Shkodra së fundmi është shndërruar në epiqendrën e shumë ...

73 artikuj të ndërlidhur »

Mbi 100 thasë mbeturina largohen nga Kamenica e dhjetëra kamionë me mbetje inerte

Zhurnal - parë: 17 orë

Mbi 100 thasë mbeturina largohen nga Kamenica e dhjetëra kamionë me mbetje inerte Mbi 100 thasë mbeturina largohen nga Kamenica e dhjetëra kamionë me mbetje inerte Në kuadër të fushatës “Ta Pastrojmë ...

10 artikuj të ndërlidhur »

Kontrolle më të rrepta për shitje të armëve nga BE

Zhurnal - parë: 17 orë

Kontrolle më të rrepta për shitje të armëve nga BE Kontrolle më të rrepta për shitje të armëve nga BE Mossuksesi sistematik i vendeve-anëtare të BE-së për zbatimin e rregullave të BE-së për kontroll ...

ShBA e dëshmon që është aleatja kryesore e Kosovës: Këto janë kërkesat e saj për shtetet anëtare të OKB’së

Zhurnal - parë: 17 orë

ShBA e dëshmon që është aleatja kryesore e Kosovës: Këto janë kërkesat e saj për shtetet anëtare të OKB’së ShBA e dëshmon që është aleatja kryesore e Kosovës: Këto janë kërkesat e saj për shtetet ...

8 artikuj të ndërlidhur »

Ushtria amerikane "mund të humbasë" një luftë me Rusinë ose Kinën

Zhurnal - parë: 17 orë

Ushtria amerikane "mund të humbasë" një luftë me Rusinë ose Kinën Ushtria amerikane "mund të humbasë" një luftë me Rusinë ose Kinën Ushtria e Shteteve të Bashkuara "ka humbur epërsinë" e saj dhe ...

6 artikuj të ndërlidhur »

Emigranti rrugës për në SHBA

Zhurnal - parë: 17 orë

Emigranti rrugës për në SHBA Emigranti rrugës për në SHBA Një emigrant, pjesë e një karvani të mijëra njerëzve që udhëtojnë nga Amerika Qendrore për në Shtetet e Bashkuara, përpiqet të hyjë në ...

Shefi separatist ukrainas kërkon të vazhdojë integrimin me Rusinë

Zhurnal - parë: 17 orë

Shefi separatist ukrainas kërkon të vazhdojë integrimin me Rusinë Shefi separatist ukrainas kërkon të vazhdojë integrimin me Rusinë Shefi separatist ukrainas, Denis Pushiline, i zgjedhur kryetar i ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Kotzias: Ushtria greke nuk njeh kufirin

Zhurnal - parë: 17 orë

Kotzias: Ushtria greke nuk njeh kufirin Kotzias: Ushtria greke nuk njeh kufirin Ish-ministri i jashtëm grek Nikos Kotzias, ndonëse i larguar nga jeta politike dhe diplomatike, vijon te beje deklarata ...

12 artikuj të ndërlidhur »

SHBA, polemika mbi akreditimin e gazetarit Jim Acosta

Zhurnal - parë: 17 orë

SHBA, polemika mbi akreditimin e gazetarit Jim Acosta SHBA, polemika mbi akreditimin e gazetarit Jim Acosta Disa media të mëdha amerikane njoftuan se do të mbështesin përpjekjet ligjore të rrjetit ...

22 artikuj të ndërlidhur »

Keq e më keq me ekonominë

Zhurnal - parë: 18 orë

Keq e më keq me ekonominë Keq e më keq me ekonominë Shkup, 14 nëntor – Maqedonia renditet e 10-ta në botë në raportin Duing Biznis të Bankës Botërore, apo në vendin e pestë në Evropë sipas kushteve ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Albulena Ukaj si një yll në programet festive

Zhurnal - parë: 18 orë

Albulena Ukaj si një yll në programet festive Albulena Ukaj si një yll në programet festive Eshtë një prej femrave të estradës më e komentuara dhe bën shumë zhurmë kudo që ajo shkel.

3 artikuj të ndërlidhur »

Këngëtari Gjon Ukaj te Virusi, hiti po vjen

Zhurnal - parë: 19 orë

Këngëtari Gjon Ukaj te Virusi, hiti po vjen Këngëtari Gjon Ukaj te Virusi, hiti po vjen Një artist që nuk ndalet e i angazhuar kudo, këtë herë shohim se ka trokitur tek hitbërësi Virusi si orkestrim ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Ivica Daçiq ankohet në Këshillin e Sigurimit për vizitën e Thaçit në Gazivodë

Zhurnal - parë: 19 orë

Ivica Daçiq ankohet në Këshillin e Sigurimit për vizitën e Thaçit në Gazivodë Ivica Daçiq ankohet në Këshillin e Sigurimit për vizitën e Thaçit në Gazivodë Në këtë seancë për Kosovën, pas shefit të ...

17 artikuj të ndërlidhur »

Apple, Google, Microsoft mbeten markat më të vlefshme në botë

Zhurnal - parë: 22 orë

Apple, Google, Microsoft mbeten markat më të vlefshme në botë Apple, Google, Microsoft mbeten markat më të vlefshme në botë Vlera e markës së Red Bull u përcaktua nga Instituti Evropian i Markave me ...

2 artikuj të ndërlidhur »

Nëna e Gjikos si vajzë e re, shkëlqen në fustan të zi (Foto)

Zhurnal - parë: 23 orë

Nëna e Gjikos si vajzë e re, shkëlqen në fustan të zi (Foto) Nëna e Gjikos si vajzë e re, shkëlqen në fustan të zi (Foto) Elita dhe Gjiko janë dy emrat më të përfolu të shoubizit vendor.

13 artikuj të ndërlidhur »

Ky është viti kur iPhone-t do të pajisen me 5

Zhurnal - 14.11.2018

Ky është viti kur iPhone-t do të pajisen me 5 Ky është viti kur iPhone-t do të pajisen me 5 Megjithëse më parë dukej sikur Apple nuk do të lanconte një iPhone me 5G vitin e ardhshëm, prova të reja ...

7 artikuj të ndërlidhur »

Kaltrina Selimi kaq e nxehtë në shtrat

Zhurnal - 14.11.2018

Kaltrina Selimi kaq e nxehtë në shtrat Kaltrina Selimi kaq e nxehtë në shtrat Këngëtarja Kaltrina Selimi është kthyer në Kosovë, ku po merr pjesë në xhirimet e vitit të ri 2019 Këngëtarja sapo ka ...

4 artikuj të ndërlidhur »