TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Channel

Premier League dominon futbollin! City, më e vlefshmja në histori

Top Channel - 18.01.2019

Klubet e Premier League vijojnë dominimin e tyre përkundrejt rivalëve të tjerë europianë, sa u përket fitimeve dhe shpenzimeve, sipas një raporti të fundit të publikuar nga UEFA.

Korçë, vritet 30-vjeçari. Në kërkim autori i vrasjes

Top Channel - 18.01.2019

Një i ri mbeti i vrarë, pasi u qëllua me armë zjarri në Korçë, të enjten në mbrëmje. 30-vjeçari Altin Balliu, nga fshati Slatinjë i Pogradecit, u ekzekutua me dy plumba.

30 artikuj të ndërlidhur »

“Lufta” politike, Trump i anulon udhëtimin Nancy Pelosit

Top Channel - 18.01.2019

Presidenti amerikan Donald Trump ka shtyrë udhëtimet e ardhshme të kreut të Dhomës së Përfaqësuesve, demokrates Nancy Pelosi, drejt Brukselit dhe Afganistanit, duke i kërkuar asaj të qëndrojë në SHBA ...

31 artikuj të ndërlidhur »

Korçë, identifikohet 30-vjeçari i vrarë pas një konflikti në një lokal periferik

Top Channel - 18.01.2019

Një vrasje ndodhi mbrëmjen e së enjtes në “lagjen 10” të qytetit të Korçës, ku një i ri u qëllua me armë zjarri në mes të rrugës, pas një konflikti fizik në një lokal.

30 artikuj të ndërlidhur »