TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Top Channel

Lezhë/ Përfshihet nga flakët automjeti

Top Channel - 21.07.2019

Një automjet është përfshirë nga flakët në Lezhë në afërsi të një karburanti. Nuk dihen ende shkaqet. Policia dhe zjarrfikset janë në vendin e ngjarjes.

4 artikuj të ndërlidhur »

Shihini edhe njëherë! Çfarë po ndodh në këto foto?

Top Channel - 21.07.2019

Jeta jonë është e mbushur me surpriza . Nëse mendoni se asgjë nuk mund të të habisë më, hidhni një sy këtyre pamjeve të çuditshme… FOTO GALERI 1/16 Top ...

Era Rusi: Si e kapa mat të dashurin duke ma dredhur!

Top Channel - 21.07.2019

Kur vjen puna te tradhtia, personazhet e showbizit ndahen në disa kategori. Disa që e kanë provuar si shije, disa që nuk e pranojnë e disa të tjerë që nuk e kanë provuar ende.

14 artikuj të ndërlidhur »

Era Rusi: Babi desh më fejoi, por unë…

Top Channel - 21.07.2019

Era Rusi ishte një nga të ftuarat e puntatës finale të “E Diell”. Në intervistën e saj ku duhet nënvizuar fakti se është shfaqur më energjike se kurrë, këngëtarja tregoi një moment nga marrëdhënia e ...

Shoferi i autobuzit i dehur, fatorinoja rrëzohet nga dera e hapur

Top Channel - 21.07.2019

Specialistët e Qarkullimit Rrugor në D.V.P. Durrës, arrestuan në flagrancë shtetasin S.K., 52 vjeç, banues në Shkallnur, Durrës për veprën penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe ” ...

12 artikuj të ndërlidhur »

Gati shkolla e re në Baldushk, Veliaj: Mbajmë premtimin si në qendër, ashtu edhe në periferi

Top Channel - 21.07.2019

Jo vetëm Tirana qytet, por edhe ajo rurale është në fokusin e Bashkisë së Tiranës kur vjen puna te investimet infrastrukturore. Dhe në këtë prag të fillimit të vitit të ri shkollor një vëmendje e ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Elona Duro: Pse s`u bëra imazh i Digitalb si Ilda dhe Jonida! Çfarë nuk duroj tek Eno Popi

Top Channel - 21.07.2019

Jonida Vokshi dhe Ilda Bejleri secila në periudha të ndryshme kanë qënë imazhet zyrtare të platformës mediatike më të madhe në vend, “Digitalb”. Si një nga mikeshat e tyre më të ngushta, Elona Duro ...

Kanosi me armë babë e bir, arrestohet 48 vjeçari

Top Channel - 21.07.2019

Një 48 vjeçar është arrestuar nga Policia e Dibrës pasi ai ka kanosur me armë babë e bir. I arrestuari është shtetasi me iniciale A.SH banues në Hotesh.

8 artikuj të ndërlidhur »

Fier/ Arrestohet 64-vjeçari, sulmoi me thikë një 46-vjeçar

Top Channel - 21.07.2019

Një 64-vjeçar është arrestuar nga policia në fier pasi ka goditur me thikë një shtetas tjetër. Policia bën me dije se pas një konflikti për motive të dobëta, shtetasi A.M ka goditur me një mjet ...

13 artikuj të ndërlidhur »

Vilma Masha: Si është të jetosh në 2019-n në të njëjtën shtëpi me vjehrrën!

Top Channel - 21.07.2019

Qëkur moderatorja e “SuperSport” Vilma Masha kurorëzoi vitin e kaluar lidhjen e saj të dashurisë me Dorin, gjithçka mbaroi me aq për mediat. Ajo nuk përmendi më kurrë asnjë detaj të raportit me ...

5 artikuj të ndërlidhur »

Vidhnin rroba në dyqane dhe qendra tregtare, arrestohen 2 persona

Top Channel - 21.07.2019

Dy shtetas janë arrestuar në Tiranë pasi ato kryenin vjedhje në disa dyqane dhe qendra tregtare. Në pranga ranë shtetasit me iniciale F.,T.,34 vjeç dhe F.,GJ., 41vjeçe.

11 artikuj të ndërlidhur »

Jonida Vokshi nuse në Kosovë? Paskemi gabuar, ajo do sjellë Besnikun në Shqipëri

Top Channel - 21.07.2019

Një ndër çiftet më të reja të showbizit Jonida Vokshi dhe aktori nga Kosova Besnik Krapi bënë publike lidhjen e tyre të dashurisë vetëm pak muaj më parë.

4 artikuj të ndërlidhur »

Cila është moderatorja më e mirë e sportit dhe futbollisti më i zgjuar sipas Ilda Bejlerit?

Top Channel - 21.07.2019

Ilda Bejleri e lakuar gjithmonë në rrjetet sociale për paraqitjen të veçante dhe deklaratat e saj të drejtpërdrejta, u vu në puntatën e fundit të “E Diell” përballë disa pyetjeve pikante që iu bënë ...

41 artikuj të ndërlidhur »

Bale bën gati valixhet, largimin e konfirmon Zidane

Top Channel - 21.07.2019

Gareth Bale është shumë pranë largimit nga Real Madrid. Uellsiani nuk u aktivizua në ndeshjen kundër Bayern Munich, ndeshje e vlefshme për parasezonalet.

56 artikuj të ndërlidhur »

Aksident i rëndë/ Humb jetën 9 vjeçari, plagosen 5 të tjerë

Top Channel - 21.07.2019

Një aksident i ndodhur në aksin rrugor Bajram- Curri – Sopot, i ka marrë jetën një 9-vjeçari ndërsa janë plagosur edhe 5 të tjerë. Policia njofton se i mituri E.Ç, 9 vjeç, banues në Tropojë ka humbur ...

12 artikuj të ndërlidhur »

Ilda Bejleri: Babi s’më foli tre ditë, me futbollistët më rroftë “nami” se i kam miq!

Top Channel - 21.07.2019

E mbani mend spotin e nxehtë të Ilda Bejlerit për “Digitalb” fill pas premierës se filmit “50 Shades Darker”? Moderatorja e sportit jo vetëm që tejkaloi imagjinatën e fansave, por arriti që të ...

41 artikuj të ndërlidhur »

Fotot/ Këta njerëz nuk kanë turp!

Top Channel - 21.07.2019

Ne kemi mbledhur disa foto që mund të bëjnë madje edhe një engjëll të zemëruar. Nëse ju nuk na besoni atëherë shihni fotot. FOTO GALERI 1/14 Top ...

Ermonela Jaho shkëlqen në Australi/ Publiku e duartroket gjatë dhe kritika e vlerëson me për rolin e Anne Boleyn

Top Channel - 21.07.2019

Ermonela Jaho të shpërthen imagjinatën, në interpretimin e një ndër mbretëreshave më të famshme të historisë shkruan specialistja e letërsisë angleze Stephanie Russo.

5 artikuj të ndërlidhur »

“Bigbrother” vëzhgon në burg/ Të dënuarit deklarojnë numrat dhe emrat e atyre që i telefonojnë nga qelia

Top Channel - 21.07.2019

Telefonatat nga burgu janë të vëzhguara. Një urdhër i drejtorit të përgjithshëm të burgjeve i firmosur në maj 2019 , kërkon që të dënuarit të vetdeklarojnë paraprakisht numrat që do të telefonojnë ...

4 artikuj të ndërlidhur »

Helmimi nga ushqimet, çdo ditë raste në Infektiv. Mjekët apelojnë për sa më shumë higjienë

Top Channel - 21.07.2019

Sezoni veror dhe fluksi i njerëzve i përqendruar në zonat turistike shoqërohet me raste të intoksikimit dhe gastroenteriteve për shkak të mos respektimit të kushteve të higjienës si dhe konsumit të ...

6 artikuj të ndërlidhur »